Jak oceniasz mafie 2 ?

Wpadłem na pomysł będziemy oceniać mafie 2 w skali od 1 do 10.
Ja mafie 2 oceniam na 9\10
Mam wrażenie, że chcesz nabić posty bo tego typu pytań było milion. Nie wiem co na to admin. No ale dobra - oceniam na 8,5/10
Obrazek
A po co nabijać posty co to daje :?:
tu masz oceny gry wielu podało swoją ocenę...czytaj forum...
http://mafiatown.gram.pl/forum/najnizsza-ocena-4-10-t1839-30.html

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
TheMafiozoMs napisał(a):
A po co nabijać posty co to daje :?:

..Żeby mieć wyższe rangi.A ja oceniam na 6/10.Czemu? Za dużo wycięli z gry.
Obrazek
Trudno ocenić tak jednym numerkiem całą grę, trzeba by to rozbić na grafikę, fabułę, grywalność, mapę, dźwięk, klimat itd itd.... Jeśli już, to bym dał 9,5, pół odjęte na mało mało realistyczne zniszczenia pojazdów i znikające na oczach gracza przewrócone obiekty i ciała.
Moim zdaniem temat bez sensu

Ale żeby nie było "bezsensownego OT" daje 8,5/10
Obrazek
Krótko i zwięźle, 9/10.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Według mnie 8\10
Według mnie 9,5/10 . Tę połowę punktu odejmuję za brak Swobodnej Jazdy ;)
Obrazek They never fight alone...
Teraz mnie naszla pewna mysl wybaczcie ze dotyczy odwiecznej klotni miedzy M1 a M2 ale az mnie korci zeby gdzies to napisac . ostatnio byla taka rozmowa (mniejwiecej napisze )
- jak mozna powiedziec ze Free ride w mafii 2 niewciagnal cie a w Mafii 1 tak ? to co mial Free ride z jedynki gorszego od tego z dwojki ? (chodzilo o mod do dwojki z Free ride ktory jest latwo dostepny)

dostal odpowiedz
- Zacznijmy od tego ze w Mafii 2 niema free ride .............
-no tak ale jest mod wiec grac mozna
-ale niema w pelnej wersji wiec niema o czym gadac
(rozmowa uproszczona napisalem mniej wiecej jak to bylo)

wiec mam pytanie :) Dlaczego jak ktos wspomni o free ride w M2 jest odrazu jechany ze go niema i koniec wiec niema co oceniac tego z moda bo jezeli odcinamy sie od tego ze Free ride jest w postaci moda i niepodlega ocenie gry to dlaczego ocenie gry podlega haslo"zostala okrojona" ? przeciez w podstawowej wersji niepisze nigdzie ze zostala okrojona wiec teoretycznie tematu tez niepowinno byc ? Dlatego nastepnym oceniajacym proponuje albo oceniac ogol ( ze np minus to okrojenie ale plus ze np free ride jest ok (ten odblokowany) ) albo odcinamy sie od wszystkich modow i domyslow ze cos zostalo okrojone i oceniamy tylko to co jest na plycie albo oceniajmy wszystko razem z modem free ride i zarzucajmy ze zostala okrojona , trzeba sie zdecydowac zeby argument mial sens .

Ja jednak decyduje sie na ocene tego co dali nam tworcy to plusem jest ogolem cala gra fajne misje fabula a minusem jest to ze jest krotka wiec mysle ze 9/10 moge dac :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Ja bym powiedział tak:
Gra dobra, ale krótka i to jest jej wielki minus. Jeśli zrobili piękne miasto dużo szczegółów to mogli zrobić więcej misji nawet jakieś misje poboczne dorzucić. Fabuła jest no nie aż taka super i zaskakująca ale można się przynajmniej na chwile wciągnąć w mafijne klimaty. Muzyka mi się podobała pasowała do tych lat i fajnie się śmigało samochodami po pięknym mieście z fajną muzyką. No grywalność to chyba nie trzeba za dużo mówić spora, może to zasługa tak dobrej jedynki no nie wiem, też kupiłem ta grę bo myślałem że będzie taka dobra jak pierwsza część tej gry. Jeszcze może powiem że jedna misja całkowicie mi się nudziła, ta co byliśmy w więzieniu to było nudne i tyle mogli to pominąć jakąś cutscenką a dać inne ciekawsze misje.
Więc oceniam:
Rozgrywka:
Stopień zróżnicowania 10
Długość 6
Atrakcyjność świata 10

Jakość gry:
Grafika 10
Dźwięk 10

Obsługa:
Sterowanie 9
Zapisy gry 7
Regulacja stopnia trudności 9
Instalacja 6

Ogólnie 8.5/10
cron