Jak oceniacie JA?

Interesuję mnie zakup tego dodatku i ciekaw jestem co o nim sądzicie. Tylko nie "fajny" - "niefajny". Konkretnie wady i zalety :))
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Warto kupić ze względu na to, że ładnie uzupełnia historię. Misje, które są na czas są dość monotonne, ale z drugiej strony misje w których czas nie jest ważny się na prawdę ciekawe.
Osobiście polecam i uważam, że jest to najlepszy z dostępnych dodatków.

Obrazek
Joe's Adventures bardzo dobry dodatek do Mafii 2 masz wiele ciekawych misji i nowych lokacji.Jak najbardziej polecam ten dodatek ;-)
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Dodatek Joe's Adventure jest dobry, uzupełnia historia i można grając w niego świetnie bawić szczególnie w misjiach gdzie nie chodzi o czas.
Bardzo dobry dodatek bardzo ci go polecam. Wyszedl do niego patch nowy i jestem pod wrazeniem ;d
Obrazek
Może to trochę nie pasuje do tematu, ale nie chcę zakładać nowego: Jak również oceniacie inne dodatki m. in. JV, bo jest pakiet za 70 zł. i nie wiem, czy lepiej kupić samo JA za ok. 30 zł, czy ten pakiet?
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Mam wszystkie dodatki, kupiłem Mafia 2 Special Extended Edition. Powiem tak, na pewno sporo godzin przy tych dodatkach spędzisz, chociaż, jeśli miałbym teraz możliwość ponownego kupienia to bym się długo zastanawiał, czy chce wszystkie, może nie zastanawiałbym się nad tym czy chce JA i nad tymi paczkami z samochodami i ubraniami. Nie wiem czy bym ponownie kupił dodatki z Jimmym, bo te misje polegają na tylko na spalaniu, zabijaniu, niszczeniu i szybkiej jeździe, oczywiście wszystko na czas. Sporo jest tych misji, ale nie wiem czy te dodatki są warte tych pieniędzy.
Podsumowując: JA i paczki z ubraniami i samochodami koniecznie, natomiast nad dodatkami "Zdrada Jimmy'ego" i "Wendetta Jimmy'ego" bym się zastanowił. Te dodatki nic nowego nie dodają do fabuły, co jest wg mnie najważniejsze i co mi się bardzo podobało w przypadku JA.
Obrazek
Może i dodatki z Jimmym nie wnoszą niczego nowego do fabuły i są oparte tylko na wykonywaniu misji na czas, to warto je kupić. Te misje stanowią świetne urozmaicenie wolnej jazdy, za jaką należy uważać tryb gry w tych dodatkach. Można sobie pojeździć, postrzelać, a od czasu do czasu zrobić coś konkretnego, np. wdać się w jakąś większą strzelaninę (z możliwością wielokrotnego przechodzenia tych samych misji od nowa).
Wiesz ja mam wszystkie dodatki i ci powiem tak

Zdrada Jimmiego najlepsza !!!!!!

Ciekawe misje a w Joe Adventures owszem fajnie nim się chodzi ale do czasu :cry:

Zdecydowanie Zdrada Jimmiego ewentualnie Wandetta .

P.S

Nie wiem czy Zdrada jest w Pakieci Dodatków ale w Białej Wersji jest !
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
dla mnie podstawka to zawsze bedzie podstawka :D takie dodatki wprowadzaja mnie tylko w ponury klimat ze glowna fabule juz skonczylem i zostaly mi marne misje arcadowe :D moze przesadzam ale jednak :D JA zmulilo mnie dajac mi na poczatku nadzieje ze jakas fabula w tym bedzie :D na poczatku owszem ale jak juz zobaczylem pierwsza z misj arcadowych czyli screen i opis zadania to zamuła :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
+W przeciwieństwie do Jimmego który jest podobny do Bruca Willisa :)) (zbieg okoliczności? :-P )
bardzo polecam Joe`go.W tym DLC jest więcej filmików niż początek i koniec tak jak w poprzednich.

-Lecz zawiodło mnie podejmowanie misji to w stylu Jimmego,miałem nadzieję że będzie jak w Vito story.

-Brakuję pewnych rzeczy ale patch który niedawno wyszedł ma poprawić szczegóły typu czerwonej koszuli.

+Fabuła wciąga bez wątpienia.Misję zajefajne np. w supermarkecie albo w CatHouse 8-)

+2 nowe samochody ;-)

Więcej mi do głowy nie przychodzi xp
cron