Jak dorabiacie sobie do Mafii II ?

Witam i od razu pytam jak dorabiacie sobie do Mafii II np. poprzez rozdawanie ulotek, pomaganie sąsiadowi, zbieranie różnego rodzaju owoców np. malin. Chciałbym usłyszeć wasze o zdanie ;-)
Nie wiem czy to dobre miejsce na pisanie postu więc jeżeli napisałem go w złym miejscu to proszę moderatorów o przeniesienie :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Chyba jednak ten temat znajduje się w złym miejscu ;-) Ja pomagam na miejscowym bazarku takiemu jednemu co warzywa sprzedaje.Zawsze po coś polecę, lub przypilnuję stoiska gdy go nie ma.Ogólnie to fajna robótka.
Obrazek
Witam,
Ja akurat sobie dorabiam poprzez pomaganie mojej cioci która mieszka w Kołobrzegu ponieważ ona ma tu kawiarenkę i zawsze gdy jestem tu w wakacje dorabiam sobie jako kelner i chociaż pracuje od 9:00 do 20:00 to nie przeszkadza mi to :-D
Trzymajcie się tematu, bo pójdą ostrzeżenia.

Żeby nie było OT, to napiszę, że nie dorabiam, bo nie mam takiej potrzeby.
Ja pracowałem w Auchanie przy rozkładaniu piwa, robota nie była lekka, ale też nie była ciężka, niestety długo nie popracowałem bo tylko 3 tygodnie, ale na Mafie II już zarobiłem(starczyło by mi nawet na takie 3 Mafie, oczywiście na PC) :-)
Nie wpadłbym nigdy na taki pomysł by dorabiać sobie na cokolwiek pracując w supermarkecie :mrgreen:
God Save The Queen!!!
CzarFace napisał(a):
Chyba jednak ten temat znajduje się w złym miejscu ;-) Ja pomagam na miejscowym bazarku takiemu jednemu co warzywa sprzedaje.Zawsze po coś polecę, lub przypilnuję stoiska gdy go nie ma.Ogólnie to fajna robótka.


Widzę moja branża. IMO bardzo fajne zajęcie, pracujesz z ludźmi, pogadasz, pośmiejesz się i trochę grosza wpadnie.
Ja też sobie dorabiam, ale nie tylko na Mafię II. W sumie to nawet jeszcze nie zaczęłam, dopiero za kilka dni. Będę pracowała zbierając wiśnie i mam nadzieję, że nazbieram więcej niż mi potrzeba, zawsze może się przydać.

@Down: Stypendysta? Pamiętam, że było o tym w wywiadzie ;) Zazdroszczę podejścia "zrobię teraz i będzie spokój", ja mam nieco inne. Jedynie do pracy mam chęć.
Obrazek
Ja mam kasę ze stypendium naukowego, więc się zużyje troszkę :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ja nie muszę dorabiać, matka kilka dni przed premierą wraca z zagranicy. hehe

A co to ma wspólnego z tematem? Tylko to chciałeś napisać? Pilnuj się następnym razem //dosia92
Ja próbuje coś zarobić na sprzedaży modeli 3d. Jednak nikt jak na razie nie kupił ani jednego :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Ja dorabiam sobie opiekując się stroną Miejskiego Zarządu Komunikacji mojego miasta i pomagam rodzicom, choć na Mafie 2 już nazbierałem to i tak opiekuję się tą stroną bo troche grosza w portfelu zawsze się przyda ;)
Streetovs napisał(a):
Ja nie muszę dorabiać, matka kilka dni przed premierą wraca z zagranicy. hehe


OMG. Mama wyjeżdża dorobić, żeby było Wam trochę lepiej a Ty chcesz wydawać jej ciężko zarobione pieniądze na grę komputerową? Całe wakacje miałeś, mogłeś ruszyć dupę i coś zarobić. Nawet skręcając długopisy miałbyś na tę grę..Ta dzisiejsza młodzież....
Ja zarobiłem całą kwotę dzięki debilowi ze szkoły. Napisałem mu moda CLEO do GTA SA. Chciał mieć coś jak SAstudio3.3c ale bez błędów i kilkoma dodatkowymi funkcjami. Ma bogatych starych to dla niego zapłacić tyle za takiego moda to nic. Musiałem dorobić bo całą kasę jaką miałem wcześniej wydałem na duperele.
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Jakoś tak co 2-3 dni dorywam się do portfela starego i po woli wpada kasa. Do tego sprzedałem postać w Tibia więc 5 dych też dorobiłem się