Jak często grasz po ciemku?

Czy i jak często grasz po ciemku (bez włączonego światła)?
Ankieta wygasła 10 sie 2008, o 15:29
0% (0)
14% (1)
43% (3)
43% (3)
Liczba głosów: 7
Zwykle zasiadam do komputera wieczorem więc bardzo często gram po ciemku, ale jak sobie przypomnę o staram się włączać jakąś małą lampkę (ponoć oglądanie TV czy gapienie się w komputer bez dodatkowego oświetlenia niszczy wzrok).
Obrazek
Ja to w ogóle nie gram po ciemku. Szkoda mojego wzroku... :-|
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ewuria napisał(a):
ponoć oglądanie TV czy gapienie się w komputer bez dodatkowego oświetlenia niszczy wzrok


I to bardzo, że tak powiem. Kiedyś myślałam, że tak tylko rodzice straszą, że nie wolno grać/oglądać po ciemku i nie siedzieć za blisko ekranu/telewizora, "bo sobie oczy popsujesz" :D

Co do mnie to czasami gram gdy jest ciemno. Najczęściej gdy jest jasno, troszczę się o wzrok (chociaż i tak niszczę wzrok jak oglądam po ciemku tv)
Obrazek
Ja gram tylko po ciemku. Nie rozumiem jak w gry takie jak RtCW czy Max Payne można grać w dzień, klimat o połowe mniejszy i wcale tego dreszczyku nie ma. W dzień to można w pasjansa albo simsy pograć ewentualnie :-P
Ja wczoraj grałem po ciemku około godziny 1 w nocy i prawie nie rozbiłem żyrandola bo mnie jakiś mutant w Stalker wystraszył :-) .
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Ja po ciemku prawie nigdy nie gram. A nawet jak gram to bardzo krótko bo mnie oczy bolą i muszę zapalić światło.
Ja od czasu do czasu
22 cali mam monitor do kompa i oczy mnie nie bola :lol:
ale zapalam swiatlo na wszelki wypadek (w nocy)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Rzaadko. Od Święta :mrgreen: A jak już, to z (niestety) zgaszonym światłem (z zapalonym nie mogę jakoś, w ogóle nie idzie grać ;/) :-P
Obrazek
Od czasu do czasu... by tak oczu nie męczyć.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
A mi nie chce przyjąć głosu ale gram często. Najlepszy klimat jest nocą jak gram w Doom 3 :mrgreen:


Ankieta zakończyła się 10 sie 2008, 15:29
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek