Jak często grasz po ciemku? cz.2

Jaki masz wzrok?
43% (6)
21% (3)
29% (4)
7% (1)
Liczba głosów: 14
Może niektórzy się spodziewaliście, co będzie dalej. Dróga część jest głównie dla formalności, za dwa dni (lub szybciej) napiszę co z tego wszystkiego wynikło, a ma to sens ;-) . Jeśli nie chcecie ujawniać to nie musicie, ale jeśli jednak to napiszcie też jak często używacie kompa. To wszystko może nie być tak oczywiste, jakby wam się wydawało. Tu zbieram "dowody" na to, że tak właśnie jest (tak jak wam się nie wydaje, żeby nie było pytań) ;-) !
a co ja mam wybrać jak dobrze widzę?
Obrazek
@Don_Kuba - zależy czy jesteś krótkowidzem czy dalekowidzem ;)

Ja widzę nie najlepiej ale nie noszę okularów :) Zaznaczyłem drugą opcję ;)
No ale jak jestem krótkowidzem a nie nosze okularów to mam zaznaczyć pierwsze czy drugie? Trochę dziwne te odpowiedzi...
jestem krotkowidzem
@Sir Cosmo - pierwsze :)
Codziło mi o to, że krótkowidz dobrze widzi z bliska, lub z bardzo bliska.
Ja świetnie widze z bliska i z daleka.
Zaznaczam pierwszą odpowiedź ponieważ mam doskonały wzrok :-)
muore il bandito, la mafia vive
No to ja powiem, że od 8 lat gram codziennie po 12 godzin... o ile jest to możliwe, bo nikt mi nie zabrania... :mrgreen: Ale naprawdę trudno się domyślić jaki mam wzrok... jest (na poważnie) doskonały! :-D Jako że zawsze gram przy włączonym świetle myślałem, że właśnie od tego naprawdę psuje się wzrok, więc zrobiłem ankiety i patrzę że ...nie, bo wyniki są różne. Od czego ma to więc zależeć? Jak więc myśłlicie? Czyżby to, że dłużej się się gra wpływało na wzrok pozytywnie?? :shock:
Z tego co mi wiadomo to od gry na komputerze wzrok powinien być gorszy.
Jak widać na fanów Mafii to nie działa :-)
Duchy lat 30 nas wspomagają ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Ja noszę okulary, jestem krótkowidzem, na jednym oku 1,5 a na drugim 0,5.
Wydaje mi się, że komputer nie ma nic wspólnego z pogarszaniem się wzroku.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]