Ipla

Lubisz Władców much, świat wg kiepskich albo skecze kabaretowe?
Teraz nie trzeba wyczekiwać przed tv na wyemitowanie ulubionego odcinka, instalujesz Ipla, rejestrujesz się wybierasz odcinek i oglądasz, a wszystko, to za darmo!


Używam i szczerze polecam, pesymistycznie do tego podchodziłem ale miło się zaskoczyłem, głównie ściągnąłem, to z myślą o świecie wg kiepskich i fakt można obejrzeć wszystkie 1oo+ odcinków. Już nie trzeba mordować się na youtube. Jak dla mnie cool program. Są także transmisje na żywo np. z euro 2008 były. Na razie mam już za sobą 5 odcinków świata wg kiepskich, myślę, że do końca roku uda mi się chociaż połowę obejrzeć.

Obrazek

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... pla+0.9.0b
Obrazek
Zainstalowałem go jakoś 5 dni temu ale nie chciał się połączyć z serwerem, będę musiał zobaczyć czy u mojej siostry czy będzie chodzić
Dobry ten programik ;) Fajnie, że nie muszę już grzebać w necie, aby oglądać wybrany odcinek Czesia ;)
Kilka miesięcy temu szukałem takiego programiku gdyż podczas władców pokazywany był kryminalny serial mamy i nie miałem dostępu do tv :mrgreen: , nie znalazłem wtedy nic dobrego, przetestuje ten.
Mi jakoś "Kiepscy" nigdzie nie wchodzą, dopiero ten program ich przywołał :mrgreen: . Szkoda, że chyba się nie da przewijać na nim filmów :-? .
Niestety nie da się przewinąc, ale to lepsze niż oglądanie na youtube w słabej jakości i w częściach.
Obrazek
Ale w komentach na dobreprogramy.pl chyba ktoś pisał że da się przewijać wystarczy przytrzymać ten biały pasek i ustawić od jakiej sceny chcemy oglądać, ale nie jestem pewien bo mi ten program coś nie chodzi :(
Spróbuj wejść na stronę internetowa ipla i zobaczyc w faq czemu Ci nie trybi, u mnie śmiga ładnie. Zarejestrowałeś sie? email odebrałeś z linkiem aktywacyjnym?

http://www.ipla.pl/faq.php
Obrazek
Zarejestrowałem się i odebrałem e-maila
Ej, no... nie można nic oglądać bez rejestracji, aktywacji i logowania :-> .
Wkońcu odpaliłem :D, programik fajny, dali by jeszcze przerysowanych to by był wogule wypas.
ja już mam pierwszy sezon "kiepskich" za sobą, bardzo fajny program.
Obrazek
cron