Instalacja gry się zatrzymuje

Ostatnio dorwałem się do mojego nieco zakurzonego już premierowego wydania gry Mafia. Wielokrotnie tą grę kończyłem, lecz zapragnąłem przysłowiowy jeszcze jeden raz. Podczas instalacji natomiast są problemy, ponieważ nie ma... nic. Dochodzi do tego miejsca:
Obrazek
Obrazek
W tej chwili następuje całkowite zatrzymanie instalacji. Paski nie zwiększają się choćby o milimetr, lecz odnośnie anulowania instalator nie ma nic przeciwko. Bardzo bym prosił o pomoc w wybrnięciu z tej nieprzyjemnej sytuacji. Z góry dziękuję za jakiekolwiek wsparcie.
Pozdrawiam
Anything is possible
Witaj na forum, Dziadek ;-)

Co do problemu: spróbuj uruchomić aplikację MafiaSetup.exe na płycie w trybie kompatybilności z Windows 98.

Jeśli to nie pomoże:
Skopiuj wszystkie pliki z CD 1 na któryś z głównych dysków (musi być katalog główny, tzn. na C:\; D:\, etc.) oraz we właściwościach dysku zmień etykietę na MAFIA_CD_1 i uruchom plik MafiaSetup.exe.
Gdy instalator poprosi o drugą płytę, skasuj pliki płyty nr 1 z dysku twardego i skopiuj zawartość CD 2 (jak wyżej) oraz zmień etykietę dysku na MAFIA_CD_2. Kontynuuj instalację. Gdy poprosi o CD 3 znów skasuj z dysku pliki CD 2 i skopiuj CD 3 oraz ponownie zmień etykietę dysku na MAFIA_CD_3 i kontynuuj.

Po zakończeniu całego procesu możesz skasować wszystkie pliki dotyczące Mafii z głównego katalogu dysku twardego oraz "wymazać" nazwę etykiety.
cron