Imię na bierzmowanie

Siema! Słuchajcie jakie imiona macie na bierzmowanie ??? Ja bardzo chciałbym imię Jezus na bierzmowanie bo odczuwam wewnętrzną potrzebę z której nie będę się tłumaczył. Czekam na odpowiedzi :))
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Na bierzmowanie wziąłem sobie imię Tomasz ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Ja wybrałem sobie Gaweł. Problem jest tylko taki: u Bierzmowania nie byłem, bo nie uznaję go za sakrament. Nie będę się wypowiadał tu na tematy światopoglądowe, ale wiem, że pohopnie wybrane imię (bez przygotowania kim jest patron itp.) owocuje nadaniu przez biskupa imienia Józef lub Maria.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nie wybierasz imienia bo jest fajne i wgl. Jeśli wierzysz, to weź patrona który pomoże Ci w życiu, możesz pokierować się zawodem który chcesz wykonywać np. św. Krzysztof - patron kierowców lub też Twoimi zainteresowaniami i życiem świętego - ja tak zrobiłem, wybrałem św. Augustyna, który był pisarzem i uwielbiam kobiety - czyli tak jak ja. Ciesze się z tego wyboru pomimo iż od bierzmowania minęło już sporo lat..
Ja mam świętego Krzysztofa... Patrona kierowców. 3 kategorie za pierwszym razem zdałem wnioskuję, że to jego sprawka ;-) Gdybym miał ponownie wybrać imię to wziąłbym to samo ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron