Ile lat miał Tommy?

Wydaje mi się, że miał koło 30-stki :->
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Sergio Morello napisał(a):
Coś się nie zgadza, bowiem w misji Robota Na Boku, jadąć koleją Paulie mówi nam, że ma 23 lata, a Ty napisałeś, że na początku historii miał 30 lat. Trochę to dziwne...


Paulie nie mówi, że ma konkretnie 23 lata, tylko dwadzieścia kilka lat. Ogólnie sprawa wieku bohaterów jest nieco niedopracowana bo wychodzi na to, że Paulie czy Tom na początku gry mają niespełna 20 lub nieco ponad 20 lat, ale wyglądają na ok 35.
Obrazek
Ewuria napisał(a):
Paulie nie mówi, że ma konkretnie 23 lata, tylko dwadzieścia kilka lat.


Dokładnie. Dzisiaj specjalnie odpaliłam sobie "Robotę na boku" i uważnie czytałam o czym gadali w kolejce. W pewnym momencie Paulie powiedział:
Mam ledwo dwadzieścia kilka lat(...)

Czyli wychodzi na to, że albo...

- zbyt ostro gazował i wyglądał na starszego niż był
- albo nie chciał pogodzić się z wiekiem i pierdzielił, że ma ponad 20, a tak naprawdę był po 40
- albo (mogę tylko przypuszczać, bo nie znam angielskiego) to błąd w tłumaczeniu, (chociaż w to trochę wątpię)
- albo twórcy celowo namieszali z wiekiem niektórych postaci, bo znamy chyba tylko wiek Franka.

Wiek Pauliego to taka zagadka jak w przypadku Lady Gagi. W każdym razie nie dałabym mu dwudziestu lat.
Obrazek
Mi się wydaje że Tommy miał z 20 lat ale przecież człowiek który ma 20 lat i starzeje się o te 10 lat więcej to przecież wygląda inaczej ;)
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Dziś przeszedłem mafie drugi raz, i też starałem się zrozumieć fabułę.

W misji "Chwila Relaksu" podczas drogi do magazynu w Hoboken wyszło na jaw iż Tom jest młodszy od Sama i Pauliego, nie jestem pewny ale CHYBA było coś takiego

"W końcu jesteś najmłodszy z nas Tom" czy coś takiego.

Praca z Salerim trwała ponad 10 lat, i w misji "Robota na boku" co już wszyscy wiemy, Paulie nam mówi że jest po dwudzistcę.

Wiem że mam złe oceny z matmy, ale z moich obliczeń wychodzi że Tom ma :

6-8 lat biorąc jeżeli paulie ma 28, jak to obliczyłem

Paulie ma np 28 lat na końcu pracy (robota na boku itp), minus 10 lat na początku pracy Tommiego miał 18, a tom jest załóżmy młodszy o 3 lata, wychodzi ile ? 15 chyba.

Tyle ode mnie.
Było coś że jest błąd w tłumaczeniu i Paulie mówi (nie mam już 20 lat) więc....
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Tommy urodził się w 1900 roku. Tak zresztą wiem z różnych źródeł na temat Mafii m.in.: z Wikipedii. Ja ostatecznie uważam, że na początku gry miał 30 lat, a na końcu 38. A nie żadne 20, jak to niektórzy piszą.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Tommy Urodzil sie w 1900 a zmarl w 1958 Mial 58 lat
Tak gwoli ścisłości Tommy zmarł w 1957 roku lub 1951 (według Mafii II)
A tak swoją drogą, mam pytanie: skąd niektórzy mają informacje np. co do roku urodzenia Tommy'ego czy Pauliego? Bo choć na wikipedii jest tak napisane, to ją redagować może przecież każdy, a szukałem na necie, i nigdzie indziej nie znalazłem niczego o wieku Angello.
Można redagować Wikipedię , ale i tak zmiany muszą być zatwierdzone przez moderatorów , więc tak od razu nikt tego nie wpisze tam czegoś bez podania np. źródeł czy przypisów. A co do wieku , ludzie kiedyś nie wyglądali tak jak dzisiaj. Wyglądali na starszych niż w rzeczywistości byli. A Tommy z Pauliem jak powiedział Frank gazowali no i wyszło co wyszło. Tommy od nich nie musiał być młodszy o kilka lat tylko o kilka miesięcy.
Salieri Cię dorwie
Tommy urodził się 30 sierpnia 1900 roku, zaś 25 września 1951 roku zmarł (zabity przez Joe Barbaro). Czyli według Mafii 2 miał 51 lat jak zginął, a według Mafii 1 miał 57 lat jak zginął :-D

Było to już kilka razy napisane w tym temacie, wiec nie komentuje nawet tego... //dosia92
Obrazek They never fight alone...
Paulie mowil ze nie ma juz 20 kilku lat, czyli był po trzydziestce , pozdro ;)
cron