Ile lat miał Salieri?

Ostatnio gdy grałem w mafię przechodziłem misję Omerta i tam Salieri mówi że zna Franka od dwudziestu lat a w instrukcji do gry jest napisane że Salieri i Frank znają się od dziecka.Powiedzmy że od dziecka to oznacza około 10 lat.Czy Salieri miałby około 30 lat,jak myślicie?
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Niee, no co ty...Ja bym mu dał 40, jak nie więcej. Choć Paulie'mu nie dałbym 20-tu, tylko 30, a ma 20. Ale Salieri, nie mógł mieć 30-tu lat.
Obrazek
Może był "zmęczony życiem";p ja bym celowal bardziej w 50-tkę. Może w polskiej wersji są błędy.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ma ... on_Salieri
No to już wszystko wiadomo, Salieri przeżył 63 lata. Myślę, że temat już do zamknięcia.
Obrazek
Nie wiem czy Wikipedia jest dobrym źródłem. Każdy może tam wszystko edytować. Zresztą jest coś dziwnego z wiekiem Pauliego.
Paulie
B. February 15, 1898 D.September 23, 1938 (Age 40)

Przecież sam wspomina w "Robocie na boku", że ma dwadzieścia-kilka lat.
Na tej wikipedi jeszcze pisze że Lucas Bertone urodził sie w 1901 roku. I powraca w Mafii II jako "mob boss"
Obrazek
Maf napisał(a):
Przecież sam wspomina w "Robocie na boku", że ma dwadzieścia-kilka lat.


23 lata.
No wiecie, nie wiadomo, czy mówił wtedy prawdę. Sam Paulie przyznał, że pamięć mu szwankuje. Pewnie jak dołączył do Mafii, to jeszcze zważał uwagę na swój wiek, ale gdzieś po dwudziestce już przestał naliczać i ciągle myślał, że ma dwadzieścia kilka. Zwykle ludzie pamiętają, ile mają lat, no ale on - gangster, który ma ważniejsze rzeczy do zapamiętania, upija się często w barach i ma kłopoty z pamięcią.

Co i tak nie zmienia faktu, że wiki to niezbyt dobre źródło.
Twórcy troche namieszali z wiekiem postaci, ale nie róbmy z Pauliego sklerotyka, bez przesady...
muore il bandito, la mafia vive
Artcik napisał(a):
Maf napisał(a):
Przecież sam wspomina w "Robocie na boku", że ma dwadzieścia-kilka lat.


23 lata.



Ta, 23 lata. Nie wiem jakim cudem. Logcznie rzecz biorąc gra zaczyna się w 1930 roku. Czyli Paulie miałby wtedy ile lat? 15. Na pewno nie. (Robota na boku to 1938 rok)

Poza tym, Morello i Salieri mieli tyle samo lat. Na wiki jest najwidoczniej błąd, bo sam morello mówi, ze ma tyle samo lat co Salieri
Wikipedia nie powinna kłamać. Zresztą na jakiejś anglojęzycznej stronie poświęconej Mafii widziałem właśnie takie daty urodzenia bohaterów gry.
Sprawdziłem w Wikipedii :-D ,w 1938 Salieri miał 62 lata
Glory Glory ManUtd XD
ło miał tak z 57 :arrow: 55 :)P
Kod:
może i z 60
cron