Ile godzin grałeś w Mafię?

Witam
Nie widziałem takiego tematu, więc go stworzę.
Polega to na tym, by wstawić screena ze steama i violla ;)
Ja zacznę:
286 godzin
Obrazek

Teraz Wasza kolej ;)
Obrazek
:shock:
Ja mam na licznik 13 h po dwukrotnym przejściu gry (na Xboxie, nie chce mi się robić zdjęcia :P)
Ja mam na razie tylko 104 godziny :mrgreen:
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Ja mam chyba ze 300 godzin, ale nie udowodnię, bo gram na cracku.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Ja skromnie, bo tylko 68 godz. W tym czasie przeszedłem grę na łatwym jak i trudnym poziomie trudnosci, wszystkie dodatki i wyszalałem sie po przejsciu Zdrady Jimiieggo (zrobilem sobie FreeRide po przejsciu misji). :)
"You die bitch. Try again." - Infinity Ward
Ja póki co 181 godzin, ale wciąż ta liczba rośnie. Sory za brak screen.
Ja tylko 57 godzin
Wstyd się przyznać, ale wceśniej grałem spokojnie z 30 godzin na piracie ;/
Obrazek
Obrazek
No to w porę temat założyłeś, bo bodajże przedwczoraj sprzedałem kumplowi steam z mafią 2 i cod6. Na mafii miałem coś około 70 godzin, nie będę teraz prosił kumpla o skrina ;)
muszę przyznać, że myślałem, że ~500 godzin na cod6 przez ponad rok to dużo, a tutaj przez 5 miesięcy ponad połowa tego czasu :D
Obrazek

Cztery razy przeszedłem podstawową wersję gry i tylko raz przygody Joe.
Wrzucajcie foty bo napisać to ja też mogłem że mam 12146 godzin nabitych. Bez sensu takie nabijanie postów.
W podst. Mafii 2 grałem 46h a w Joe's Adventure 30h.Niestety zdjęcia nie dam bo gram na xboxie ;-)
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Ja grałem w Mafię 2 tak ok. 41 godz. ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ludzie, Ci co grają na pececie, wstawiajcie fotki, bo powiem sobie, że mam pierdyliad godzin, nie dam screena i co?
Obrazek
i nic. a co to konkurs kto ma więcej? czy pochwalić się kto ile spędził przy grze. ? mogą sobie pisać nawet po 300gdz. mój wynik to 12 godzin też dać fotkę na tą pierdyliadną godzinę? :-P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja w Mafię II gram już 23 godziny. Niestety, osiągnięc mam tylko 43%. : (

25h, raz przeszedłem na normalnym poziomie. Teraz mam końcówke na wysokim.
cron