How to f*ck the police

Hehe, tak jak w temacie. Robiąc pewne trophy, postanowiłem nagrać moment, w którym policja bezmyślnie stara się mnie zabić, podczas gdy ja siedzę w opancerzonym wozie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ssd3QlrUIc0

Zapraszam do oglądania i komentowania ;)
Live or die - make your choice...
Hehe, podobnie to przechodziłem, tylko, że ja jechałem radiowozem i skończyło się to tragicznie :mrgreen:
Takie pytanko. Skąd wytrzasnąć ten samochód ?
Ten opancerzony samochód trudno jest znaleźć na ulicach Empire Bay. Ja też go poszukuje pare razy go widziałem lecz jak teraz jest potrzebny nie moge go znaleźć. :-P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Ja go znalazłem koło Police Department. Wczytajcie sobie ostatni rozdział gry i tam po filmiku powinien stać przy ulicy, trzeba się rozglądnąć, ale fakt, ciężko jest go znaleźć. Parę razy widziałem go na autostradzie, to już w ogóle :D
Live or die - make your choice...
Zdobyłem wczoraj ten achievement ,cholernie trudno bylo znalezc ten woz opancerzony ale pojezdzilem troche i go znalazlem :-P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
hahaha dosyc fajnie jest sobie olewac policje x] . Ale wg. mnie bardzo małym minusem w grze jest ta sztuczna inteligencja policji bo sobie będą strzelac w nieskończonosc ,gdy mogli by podbiegnąc i wyciągnąc z auta xd . Wiadomo , że błahostka i nie ma sie czego czepiac ale jednak czasem lepiej zawiesic oko na takim czymś co ujmuje realizmu w grze ( w nikłym stopniu )
Fajny filmik, tylko trochę się nudzi, ale mam nadzieje że w przyszłości zrobisz coś bardziej ambitniejszego. ;-)
Obrazek
Nagrac moment telefonem , hehehe dobre.

A teraz na serio , filmik pokazuje tylko po raz kolejny "miliard" błedow ktore popełnił 2k games podczas wypuszczania mafii 2 gdzie tak naprawde to moze jest MAF bez IA i oczwyscie 2.

Zastanwiam mnie ciagle fakt czy oni naprwade chcieli pokazac nam ze to juz koniec czy jednak mieli "nadzieje" ze mafia 2 ktora wypuszczą ( rozcieta na kawałki ) spodoba nam sie i bedzie kupowali na HURA! ich dodatki zwane potocznie DLC .

Odpowiedz sobie sam na to pytanie.Ja juz to zrobiłem

dziekuje za uwage
cron