"Hot Rod" xD

Witam! Dziś chciałbym przedstawić Wam Ulver'a Airstream "Hot Rod" produkcji własnej.

Zacznę od zmian w nadwoziu. To, co najbardziej rzuca się w oczy to obniżony dach. Niestety, po tej modyfikacji w samochodzie nie mogą siedzieć osoby o wzroście większym niż 150cm.

Obrazek
(kliknij aby powiększyć)

Świetnym dodatkiem są też nowe odstające od karoserii progi i zlikwidowane (w mniejszym lub w większym stopniu) błotniki.

Obrazek
(kliknij aby powiększyć)

Po mimo takiego "tjuningu" auto zachowuje idealną symetrię.

Obrazek

Teraz czas na zmiany mechaniczne. Układ wydechowy został uznany za niepotrzebnie tłumiąc piękny ryk silnika i usunięty. Dodano też barwnik do paliwa, aby samochód dymił bardziej na czarno. Tuningowi poddano także silnik. W tym momencie do dyzpozycji mamy 14 dzikich i nieokiełznanych koni mechanicznych.

Obrazek

Myślę, że opowiedziałem krótko większość reform, przez które przeszedł ten samochód. Zapraszam wszystkich do komentowania ;)

:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
czym te autko dostalo??:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najpierw wyskoki z mostu, a potem Bolt Truck ;D
ja najbradziej lubie katowac auta lesiterem (150km/h i w auto :mrgreen: )
Hahha a gdzie skakałeś? Ja uwielbiam wyskakiwać samochodem z urwiska koło mostu poza miastem.
Skok przez most zwodzony ;) A urwisko koło mostu też jest cool ;) Gorzej jak samochód przekoziołkuje się i wpadnie do rzeki ;)
zrzuccie z tego urwiska auto: Black Metal 4WD
i zobaczcie co sie stanie :mrgreen:

[ Dodano: 7 Czerwiec 2008, 14:33 ]
a to moj tuning (zobaczcie se przednia lampe na prawie srodku maski) :mrgreen:

Obrazek
Lubię wyskoki z mostu. Raz jak jechałem HotRodem 150km/h i wjechałem na tory to mnie trochę poturbował tramwaj, bo mnie w bok walnął i też fajnie było auto zmasakrowane :-).
Obrazek
Widzie że jesteście specjalistami w tuningu. Ja mam swój warsztat tuningowy na urwisku obok mostu na wsi :-)
Ja to kiedyś tak zmutowałem Mutagena, że antenka z przodu się zepsuła. :mrgreen:
Obrazek

:lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :shock:

Jak tyś to zrobił?!
Śmierć na miejscu. :lol:
black metal 200km/h + policja 100km/h + zderzenie czołowe :mrgreen:

a żeby black metal tyle jechał trzeba sobie ściągnąć turbo mod: http://barmafia.free.fr/dlm/download.php?id=537 ;-)

A co do instalacji, trzeba wkleić plik "scene" do katalogu ...missions/freeride...

a nitro włącza się klawiszem klaksonu
Przyznam, że go nieźle urządziłeś xD Ale policjant powinien wypaść przy zderzeniu z taką prędkością ;D
Obrazek
ja mam dosc spora kolekcje porozbijanych samochodow w mniej lub bardziej dziwny sposob. za jakis czas dam screeny.
Murphy był optymistą.