Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

helooooł :D

bezsensu, że tak każdy z osoba się wita xD ale co se będę żałować xD
cześć wszystkim! :)
i żeby nie było że nic o sobie nie napisałam to:
pierwszy raz zagrałam w Mafie jak miałam jakieś 12 lat i wtedy ukradkiem pogrywałam w różne gry mojego starszego braciszka xD tak też natrafiłam na tę grę i od razu się w niej zakochałam (no chyba wiecie w jakim sensie xD) od tamtej pory jest to moja absolutnie ulubiona gra :) utrzymana w świetnym klimacie lat 30-tych i do tego taaa muuuzyka :) szczególnie jak gram w nią nocą co czuję się jakbym była w innym świecie^^ (mam jednak nadzieję że wszystko ze mną ok xD) i oczywiście postaram się udzielać na forum mimo iż nie znam różnych technicznych szczegółów związanych z jakimikolwiek grami xD no to tak w skrócie xD
Witaj, witaj !


//Edit

Sorry, nie zauważyłem, że napisała ''zagrałam''

@Down
Nie jestem JESZCZE w gimnazjum :lol:
Obrazek
Sk1bA_ napisał(a):
Witaj, witaj !

Male or Female ? :-o


napisałam, zagrałam, pogrywałam, natrafiłam, zakochałam, byłam.

A to nie potrafisz się zorientować po sposobie w jakim się wypowiada ? Czego was uczą w gimnazjum ? Bezsensownie nabity post...


Rika napisał(a):
helooooł :D


Witaj Rika, jeśli mam dobre informacje to jesteś jedyną, aktywną dziewczyną na forum. Zawsze to coś nowego ;-)
Pozdrawiam i "do napisania" ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Sk1bA_ napisał(a):
Witaj, witaj !

Male or Female ? :-o

tak jak Tomasz zauważył - dziewczyna xD
sorry za offtop ;)
meh... witam :mrgreen:

niczego oryginalnego nie potrafię wymyślić, bo @2up napisał dokładnie to samo, co miałem zamiar teraz powiedzieć :-P
Witam Cię na naszym pięknym forum.

Jako że ten dział jest także po to żeby dowiedzieć się czegoś o nowych użytkownikach, zwracam się z prośbą abyś napisała coś o sobie.
No, no. Pierwsza dziewczyna na forum :-P. Witam, witam, tylko nam stąd nie zwiej. :mrgreen:

Acozz napisał(a):
Jako że ten dział jest także po to żeby dowiedzieć się czegoś o nowych użytkownikach, zwracam się z prośbą abyś napisała coś o sobie.


Ja również z miłą chęcią poznałbym Cię nieco bliżej. ;-)
Witam serdecznie!

Cieszy nas bardzo, że w końcu pojawiła się jakaś płeć piękna ;-) mamy nadzieję, że zabawisz tu na długo i będziesz aktywnym użytkownikiem.
Powitać ;) Takie pytanko... Napisałaś, że w wieku 12 lat zagrałaś pierwszy raz w Mafię. Ile czasu minęło od tamtego wydarzenia? ;)
Witamy, witamy
Kevinie drogi. O wiek się Pań nie pyta. Chociaż twoje pytanie nie było bezpośrednie, ale jednak kultura nakazuje wstrzemięźliwość od takich pytań.
Obrazek
Nice to meet you :-D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
nie wiem co chcecie wiedzieć xD bo jak zaczęło się u mnie z Mafią napisałam^^
wiek? kolega ma rację. kobiet nie pyta się o wiek xD Mafia została wydana o ile się nie mylę w 2002 roku(?) ja zagrałam mając 12-13 więc sobie policzcie xD ale jak powiem że właśnie kończę 2 klasę technikum to i tak wszystko jasne xD cóż... chyba jestem jedną z niewielu dziewczyn która lubi "strzelanki". Mafia, Max Payne, kiedyś SWAT (nie pamiętam która część) i pogrywałam też w gry wojenne ale nie lubię ich bo się boje xD i jako że mam bzika na punkcie Gwiezdnych Wojen to uwielbiam Jedi Outcast i Jedi Academy. w inne 'star warsy' nie grałam...
Łeee to młodą dziewczyną jesteś ;-) chodź mam tylko jedną koleżankę, która nie wstydzi się tego, że gra w strzelanki na komputerze. Mieszka w Szczecinie i ma 17 lat. W każdym razie, SWAT 4 multiplayer... coś pięknego ;-)

Pozdrawiam
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Jeśli uraziłem Cię swoim pytaniem to przepraszam...
witaj :-P
cron