Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

hejka was

no hejka was jestem mateusz mam 15 lat i obecnie gram w mafie 1, a na forum sie zarejestrowalem bo mi brat starszy powiedzial o was że fajnie dużo rzeczy mogę się dowiedzieć to jestem z wami :)
No tu już pusto strasznie, ale nadal oczywiście witamy sedecznie. Poczytaj regulamin, stosuj się do niego, zajrzyj do przewodnika po serwisie, ożyw trochę forum :-D Jednym słowem czuj się jak u siebie.

Czy starszy brat jest u nas zarejestrowany? Jeżeli tak, to czy ujawniłbyś jego tożsamość? Pierwsza Mafia to zdaniem wielu, najlepsza część serii. Cieszy, że tak młodzi ludzie jak Ty, odkurzają jeszcze klasyki. Na forum mamy sporo bardzo ciekawych tematów o tej grze - zapraszam do lektury i odpowiedzi, nawet na te sprzed lat kilku. Warto również przejrzeć twórczość naszych forumowiczów związaną z Mafią TCOLH - Jogusia, Johnny'ego, czy moją.

Życzę miłego pobytu :P
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
brat nie ma konta na forum, tylko czytal artykuly i wlasnie oglądał serie o taksówkarzu tomaszu właśnie na tej stronie xd