Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Hejka!

Hejka!Jestem wielkim fanem MAFII ! \:/
Cześć! Powiedz coś więcej!
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Siema ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Joł.
muore il bandito, la mafia vive
Elo Elo 320
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
No co tu powiedzieć ... MAFIE pożyczyłem od kolegi.Grałem kilka tygodni a po zakończeniu gry wiele się u mnie zmieniło.Dzięki tej grze zainteresowałem się filmami gangsterskimi i łykałem każdego nowego newsa o pracach nad mafią 3 .Później zakupiłem MAFIE II w sklepie za śmieszną cene 30 zł .No i znowu mogłem poczuć smak gangsterskiej przygody.Widzę że mafiatown zebrało fanów tej serii to czemu i ja nie dołącze .No i tak znalazłem się tutaj :) Mam w planach machinime z MAFII 2 ale to pewnie za jakiś duży czas.No i założyłem bloga gdzie napisałem recenzje o tych dwóch grach które dały mi najwięcej emocji ze wszystkich gier w które grałem. :mrgreen:
W sprawie, jak będziesz robił machinime to pisz do mnie, ja jedną już zrobiłem, właśnie z drugiej części, i powiem, że nie jest to łatwe, bo połowa odbywa się w programie do montażu, wklejanie postaci, których w grze nie można postawić itp. :P
Że tak nieskromnie się zareklamuje, to TUTAJ możesz ją obejrzeć
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Już dawno obejrzałem twoją machinimę i powiem że zajebista lajk i sub już ode mnie masz .A w sprawie machinimy może nakręciłbyś nową a jak byś pozwolił to mógłbym użyczyć głosu do jakiejś postaci.Kilka scenariuszy mam już nawet więc może jakaś rozmowa na poczcie lub na jakimś czacie?
Żeby tutaj nie spamować, nie offtopować, pisz w moim temacie, albo na maila (Musisz się zalogować, żeby zobaczyć tę treść)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witaj ;)
Obrazek They never fight alone...
Miło mi cię poznać, cześć.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha