Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Han27 (znowu, muhaha)

Możliwe, że ktoś zauważył, bardziej prawdopodobne jednak, że większość się nie przejęła, reszta nie zorientowała się nawet, a niektórzy uśmiechnęli się tryumfalnie pod nosem. Zniknąłem na dobre trzy miesiące, ale powracam bo stęskniłem się strasznie za Wami wszystkimi. Więc krótko:
Witam!
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Siemka ponownie!
Ja szczerze mówiąc nie zauważyłem :) No ale trudno. Ciesze się że wróciłeś i mam nadzieję, że zostaniesz na zawsze^^
Obrazek
Zniknąłeś w dosyć tajemniczych okolicznościach. Jakby tego było mało znaleźliśmy ciało młodej kobiety niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. To naprawdę może budzić wątpliwości co do Twojej osoby. Zbadamy tę sprawę.

Tak czy inaczej - witaj w domu! :-D
Han27 napisał(a):
(...) a niektórzy uśmiechnęli się tryumfalnie pod nosem.


No bo to przez Ciebie posty nie są naliczane w tym dziale D: żart...

Witam :->
Elos! ;)
Welcome back
muore il bandito, la mafia vive
Mafioso napisał(a):
Zniknąłeś w dosyć tajemniczych okolicznościach. Jakby tego było mało znaleźliśmy ciało młodej kobiety niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. To naprawdę może budzić wątpliwości co do Twojej osoby. Zbadamy tę sprawę.


Ale pamiętaj, będąc w rodzinie możesz czuć się bezpiecznie, bo rodzina dba o swoich członków. :mrgreen:
Witay.
Obrazek
Witamy spowrotem :->
cron