GTA IV Machinima - Taksówkarz Leo

Na ile od 1-5 ocenisz ten film?
30% (3)
50% (5)
20% (2)
0% (0)
0% (0)
Liczba głosów: 10
Witam, przedstawiam wam moją machinime z przed pół roku.
Została wrzucona na youtube dopiero dzisiaj, pół roku szukałem osób
do dubbingu :-F Wyszło na to, że wziąłem całkiem znanych youtuberów,
na nic innego nie mogłem wpaść. Zapraszam do obejrzenia ;-)

Zachęcam do oglądania, niedługo na moim kanale pojawi się machinima
z Minecrafta robiona na klimat Mafii :mrgreen: Co o tym sądzicie?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obejrzę, jak będę miał dostęp do kompa :D (teraz korzystam z internetu w telefonie).
Lubię filmiki tego typu, sam nawet zajmowałem się podobnymi rzeczami (machinima a'la teledysk).
Jeśli mógłbym Cię o coś prosić: zauważyłem, że dość często używasz kodu <center>. Jest to dość nieczytelne i mało estetyczne. Gdybyś mógł powstrzymać się od jego używania. :D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Spoko, nie wiem czemu, ale mialem wrazenie, ze tak jest bardziej czytelne :k Bede staral sie go juz nie uzywac :)
PS. Tez pisze z telefonu :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Technicznie naprawdę bardzo dobra, wręcz perełka porównując z tymi rzygowinami, które robią coponiektórzy. Fabularnie też było całkiem całkiem, brakuje mi tylko odpowiedzi na pytanie: jak on potem oddał te dwa patyki. Jest też dużo wątków zaczętych a nieskończonych (może w 2 części?). No i brakowało mi monologów głównego bohatera na początku filmu.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Sam scenariusz pisany był pół roku temu, machinima też wtedy nagrana więc może być dużo błędów i nie ukrywam tego. Jeszcze jak już napisałem w opisie na yt "Wtedy jeszcze nie znałem się na rzeczy i miałem w du*ie projesjonalizm" więc jest się czego czepiać :-| Drugiej części nie zrobię bo tragicznie się nagrywa Machinime z GTA 4, teraz się zaczynam zajmować nagrywaniem prostego kryminału lat 30 z miasta w klimacie Lost Heaven. Ta machinima bedzie w Minecraftcie, nie zrażajcie się już do niej, dopieszczę ją na ostatni guzik ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jakoś szczególnie nie przepadam za przerabianiem gier na filmy, ale twój jako wyjątek obejrzałem CAŁY-
Tak jak mówil Hades, reprezentuje duuuużo lepszy poziom niż większość podobnych filmików na YT, więc plusik ;-)

Ale na początku faktycznie mogłeś dać jakiś monolog bohatera, bo trochę musiałem przewinąć sekwencje do momentu gadania :->
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Łysy: ,,Kochanie zaczekaj!''
Kobieta: ,,Spierdalaj''
Łysy: ,,Dziwka''
XD to mnie rozwaliło 5/5 :D
cron