GTA IV: Klucz Do Podświadomości - Story Trailer [Dubbing PL]



Zwiastun najnowszej produkcji. Po głębokich przemyśleniach, zdecydowałem, że będzie to PEŁNOWYMIAROWY film. O czym opowiada? Co to jest? Warto czekać? - Wszystkie odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie, oglądając :-) KLUCZ DO PODŚWIADOMOŚCI - JUŻ WKRÓTCE

PLAKAT :

Obrazek
Obrazek
No, no, nooo. Nawet plakat zrobiony, prześwietnie. Twoja twórczość jest na coraz wyższym poziomie. Produkcja zapowiada się bardzo fajnie. Z chęcią zaczekam na pierwszy odcinek ;-)
Obrazek
Przyłączam się do wypowiedzi Kasi - zapowiada się zaje**ście! ;-)
Zapowiedź spełnia swoją rolę w 100 %, naprawdę mnie zachęciła.
Wysoki poziom, to jest to!
(Choć było parę koślawych tłumaczeń po Angielsku...)

Taka mała rada: skończ najpierw jedno i dopiero później bierz się za kolejny.
Nie było jeszcze skończonego "Trudnego wyboru". Już zrobiłeś "Force of Engines" dwa odcinki... Teraz znów 2 odcinki "FoE" i nowy serial już planujesz ...
Obrazek
Trzeba było mówić od razu, że robicie Incepcję w GTA IV :-) Jak zwykle stoi na wysokim poziomie. Gdyby jeszcze usunąć szumy z dialogów od mikrofonu, dodać niektórym więcej życia i wziąć mnie na lektora, byłoby super.
Robert Burneika podkladal glos ?:D:D:D:D a tak na powaznie to widac bardzo profesjonalnie :D oby tak dalej :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Zrobić Incepcję w GTA IV... spore wyzwanie
Ciekawe jak będzie to wyglądało w porównaniu do oryginału.
Powodzenia życzę.
Obrazek
Ładnie wygląda tylko szkoda ze dubblerzy maja zbyt dziecinny głos ;]
Narrator ma wręcz perfekcyjny :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Zapowiada się na bardzo ciekawą produkcję. Szkoda, że aktorzy mają zbyt dziecinne głosy.

Pomimo tego, czekam z niecierpliwością.
Bardzo fajnie, widać że znasz się na tej robocie, wielki szacun. Oby tak dalej! :-D
Obrazek They never fight alone...
cron