GTA IV - Force Of Engines - NOWY 3 ODCINEK!

Przyszedł czas na drugi serial. Force Of Engines - serial opowiadający o NIElegalnych wyścigach i związanych z tym sprawami. Mimo, małego poślizgu, udało się przesłać w końcu i jest. Zapraszam do oglądania,komentowania i subskrybcji.



1 epizod Force Of Engines! Zapraszam do oglądania I oceny oczywiście. :-)
Obrazek
Moja wiedza na temat samochodów jest równa zeru, ale to nie znaczy, że nie wolno mi oglądać ;) Dubbing jest prześwietny! Aż mi się przypomniał mi się serial "After Party", który znalazłam na YT. Jakość ładna, muzyka fajna, przyjemnie się ogląda. Troszeczkę za szybko się skończyło ;)
Jak dużo planujesz odcinków? I co dalej z "Trudnym wyborem"?

Taki mały OT: "Pracujesz" też dla Uszatego? Wiem, że podkładałeś głos we wspomnianym wyżej "After Party", który swoją drogą bardzo mi przypasił ;-)
Obrazek
IMO najlepszy serial robiony w GTA IV :)) Czekam na kolejne odcinki.
Świetne ;-) Lubie te klimaty
Obrazek
No,no,świetne Jurass!Czekam na kolejne odcinki :))
Obrazek
Obejrzałem sobie również odcinek twojego serialu i powiem że coraz lepsze filmiki robisz.
Dubbing jak dla mnie o niebo lepszy niż w "Trudnym Wyborze" i jest to oczywiście wielki plus na twoją korzyść
Co do kamery i ujęć to zapewne uzywasz wbudowanego Video Editora, wszystko fajnie pomontowane (szacun wielki bo kiedyś próbowałem się bawić tym editorem i niestety nie udało mi się tego ogarnąć lub po prostu nie mam talentu do tego)

Sama tematyka widze dużo nawiązuje do Tokyo Drift (ten ich wyścig na początku, potem nauka jazdy Kena i takie tam :D ), ale oczywiście wszystko fajnie wyszło Ci.

Naprawde chłopie pracuj dalej bo zapowiada się bardzo ciekawie, już mogę powiedzieć że czekam na odcinek drugi.
Drugi odcinek świeżego serialu Force Of Engines, opowiadającego o wyścigach, przyjaźni i ... życiu ;-) Hmm...Cóż mogę rzec? Zapraszam do oglądania, komentowania i oceniania ;-)

Obrazek
Straszne problemy z teksturami.. niszczą cały film...
Nie no rozumiem, że może przez 5 czy 8 sekund jest taki mały niesmak, ale zaraz 'niszcza caly film'. No bez przesadyzmu :D
Obrazek
Moim zadaniem bardzo dobre wykonanie jest tego serialu ,tylko w tym odcinku najwiekszy minus to te textury.Sciagnij innego patcha i bedzie ok.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Nom, serial fajny. :] I całkiem ładnie zrobiony. :)
Dubbing mi się podoba i ogólnie cały film. Obejrzałem do końca choć jestem surowy w ocenianiu tego typu filmów. I coś mi sie gta IV spodobało.. hmmm... :-P czekam na kolejny odcinek.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I


3 odcinek i mała rewolucja :D Zresztą.. Sami zobaczcie :)

Btw.// Ale się tu zmieniło... Jak znajdę chwilę czasu, to się 'zreaktywuję'
Obrazek
Nareszcie. Świetny odcinek :))

1. Bójka na początku wg. mnie bezsensowna.
2. Dźwięki z NFS Most Wanted? :))
3. Bardzo ładna czcionka użyta do napisów. Jak się nazywa?
4. Mod graficzny wygląda zacnie.
5. Rósemka ma żałosny dźwięk, wg. mnie ;)
Długo kazałeś czekać, ale warto było, fajne ujęcie płonącego garażu :-P
Obrazek