GTA:EFLC

I znowu mam problem z GTA (wulgaryzmy tylko na SB)... Odpalam gierke, loguje sie w Social Clubie, wszystko cacy, klikam Play, komp zaczyna pracować i nic się nie wyświetla... Nie wiem o co chodzi, wcześniej działała jak należy...
Obrazek
Pytanie - dlaczego masz Social Club? Wydaje mi się, że R* usunął go w najnowszym patchu i zintegrował z samą grą.
WTF?! Dopiero co zainstalowałem GTA i Social Club był już zainstalowany, zainstalowałem patcha i wciąż jest. :shock:

Edit: Który to ten patch co usuwa SC(1.1.2.0.?), może inny zainstalowałem...
Edit2: To jest to nowe okno SC?! Obrazek
Obrazek
Być może, nie mam aktualnie EFLC.

  1. Przeinstaluj swój program antywirusowy, tj. odinstaluj i zainstaluj ponownie.
  2. Sprawdź swój system pod kątem wirusów. Ściągnij Malwarebytes' Anti-Malware, zaktualizuj bazy danych i wykonaj pełny skan:
    - http://filehippo.com/pl/download_malwarebytes_anti_malware/
Obrazek

Wyszło mi to. Usunąłem ten plik. Zaraz odpalę EFLC.

Edit: Wciąż nie działa. ;/
Nie włączanie się gry może być spowodowane pożyczeniem gry?
Obrazek
Nie wiem, sprawdź czy gra działa po kliknięciu na "Play (Offline)".
Tzn. Pojawiła się "poprawa". Gdy klikakm w Play Offline to wyświetla mi się czarny ekran a później wracam do Windowsa.

Z góry sory za Double posta. Proszę o połączenie.

Pobrałem sterowniki do NVidii i nic, tak mi poradzili magistry z cenegi -.-. To samo jakieś pomysły???
Obrazek
Skoro nie działa dobrze to im tak odpisz. Wydawałoby się to logiczne.
No wiem wiem, odpisałem ale mi przysłali żebym zainstalował najnowszego Windows Games Live a instalator nie wczytuje jakiegoś pliku i się nie włącza ;/

Edit: Właśnie mam GTA 4 podstawke i mam tak samo jak włączam bezpośrednio a z RGSC to on nie działa (tzn. zacina się "Program nie odpowiada)
Obrazek
jakiego pliku nie wczytuje? musi wszystkie chyba ze nie aktualizujesz Windowsa. lub źle się program pobrał. Bo nie może być tak ze się nie może zainstalować na Windowsie program Microsoftu :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
No właśnie nie podał nazwy pliku :D
Obrazek
Z góry sory za double posta i inne takie, ale czy powodem tego błędu może być zainstalowanie gry na dysku C, później odinstalowanie jej prócz zapisów stanu gry, a później znowu jej zainstalowanie na dysku D?
Obrazek