GTA 4 - Świadek [Dubbing PL] [HD]

Mój nowy film (serial) oceniajcie w skali 1 - 10, chwalcie i krytykujcie :D Piszcie co poprawić w Świadek 2 (jeżeli zrobię)...


Jak dla mnie to 9.5/10.

Wszystko fajnie nawet przy końcu bym się poryczał tylko, że te głosy mnie rozbawiły.

Podobał mi się początek gdzie główny bohater miał zwykły samochód a nie ferrari.A i prośba:w następnej części zrób tak aby ci mafiozi nie mieli ferrari tylko mniej sportowe auta jak BMW.
Zrób kolejną część,te uwagi weź do siebie.Pozdro!
7/10
UP@ Ferrari to mafia załatwiła na ucieczkę... A normalnie jeździ BMW...

A co do dubbingu, to od zawsze miałem z nim problem...

Takie pytanie: robić "Świadka 2" ?
Bardzo mi się podoba animacja początkowa (15 pierwszych sekund) - jak to zrobiłeś?
Odnośnie filmu, to niezbyt zrozumiałem o co w nim chodzi. Może jestem mądry inaczej? Tak czy siak, uważam, że dubbing nie jest najlepiej wykonany, żeby nie użyć mocniejszego słowa.. - głosy są "neutralne", tzn. że nie ma adekwatnej intonacji w scenach, po prostu nie czuć emocji, przez to wypowiedzi wydają się wyrwane z kontekstu. Jest też kłopot z głośnością, bo niektórzy mówią normalnie a inni są ledwo słyszalni albo drą się wniebogłosy. Niektóre ujęcia kamery były zdecydowanie zbyt długie i niczego nie wnosiły, żeby aż tak skupiać na nich kamerę. Mam tu na myśli np. 4:15 - 4:27. BMW jest boskie, aż chce mi się zainstalować IV, żeby pośmigać nowymi autami ale niestety, mój trup ma zbyt słabą grafę, żeby odpalić grę :-F. Popieram przedmówcę jeżeli chodzi o Ferrari.. To nie jest Bad Boys, Miami Vice czy inna produkcja dla amerykańskich czarnuchów - lepiej użyć bardziej dystyngowane auta dla gangsterów, wszak jest duży wybór samochodów wzbudzających respekt. Mam tu na myśli mocne sedany, najlepiej ciemne choć ostatnio bardzo modne są też perłowo białe pojazdy z czarnymi szybami. Jeszcze popraw słowo "godznina" na godzina w tych przerywnikach. Hmm, no ta - już wspominałem o dubbingu ale dorzucę, że trzeba popracować nad artykulacją i nad brzmieniem głosu, bo te szczeniackie i niewyraźne teksty ujmują całemu przedsięwzięciu.
Z chęcią obejrzę kontynuacje, aby były jakieś poprawy. Powodzenia! ;-)
Obrazek


Tak.
Kilka odpowiedzi:

1. Animacja początkowa to After Effects CS4...

2. Jest nabór do filmów, wiec jeśli chcecie nie ma sprawy :D

3. A co do

"Czasami odniosłem wrażenie(znowu) że główny bohater chodzi do 3 klasy podstawówki:oni wszystko tak mu tłumaczyli że to troche nierealistyczne."

to chodziło mi o to, że mafiozi nie jemu tłumaczą tylko widzowi, aby lepiej zrozumiał sytuację... :D


4. A co do Ferrari to fakt - przesadziłem, ale już takie bardzo "nierealistyczne" to to nie było...

5. Chciałem dodać, że zawsze miałem, mam i pewnie będę miał problem z dubbem, no cóż, lepsze te głosy niż SYNTEZATOR MOWY IVONA... :D


PS: W scenie, w której Joe Roberts dostał skopa, jest podkład z Mafii 1, wtedy kiedy Sam podchodzi do Tommy'ego w pierwszej misji :D
Co do numeru 4. troszeczke przesadziłem,pisząc że to było nierealistyczne.
3.mogłeś to podawać stopniowo w dawkach.
Mi się podoba ;-) wiadomo że filmu z żadnej gry nie da się zrobić... jestem na tak za takimi produkcjami ;-)
Dokładnie jak wspomniano już w temacie troszkę w głosach brak emocji...i dobrze byłoby je wyrównać aby były na równym poziomie głośności.
Aż zapragnąłem obejrzeć cutscenki z Mafii z dubbingiem... :-> dlaczego nikt nie planuje zrobić? :-F

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
A oto trailer (proszę tylko nie pisać, że podkład muzyczny nie pasuje, dla mnie nadaje się świetnie w końcu to nie są lata 20 - 50 te):