Gry z Biedronki - Wasze zdanie

Jakie jest wasze zdanie na temat gier z Biedronki? Kupujecie, wytracacie na nie ostatni hajs, Szukacie perełek? Osobiście chodzę na Giermasz. Kupiłem tam: Chivalry Medieval Warfare, Remember Me oraz Deus Ex The Fall. Osobiście szukam perełek. A Wy?
Powiem Ci, że zależy czego kto szuka. Jeśli szukasz perełek to spoko. Dla mnie jakiś czas temu (ale to już będzie kilka lat) taką perełką była podstawowa seria Painkillera. Czy to podstawową część czy Overdose, Resurektion (chyba tak się pisało sory jeśli źle napisałem ale długo już nie grałem i nie pamiętam) i chyba też tam był Battel out of Hell. Oczywiście to było kiedyś, a teraz chyba nawet jutro się zjawie w biedronce i zobaczę co tam mają. Dzięki Woodi.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Był tu kiedyś podobny temat, mówiliśmy wtedy, że Biedra czasem wypuszcza wadliwe dyski, oczywiście o jakimkolwiek supporcie, czy gwarancji przy takiej cenie nie może być mowy. Oprawa graficzna wersji pudełkowych z Biedry też pozostawia wiele do życzenia. W tym momencie o wiele lepszą alternatywą w tym przedziale jest Steam.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Oh bez przesady... Fajnie że w Biedrze sa gry o tak niskich cenach. Nakupywałem kilka tytułów w tym np Fahrenheita i wszystko jest ok. Płyty jak najbardziej nowe żadnych rys itp.
Ja tam już od kilku lat biedronkę w celu kupna gier odwiedzam. Zawsze coś fajnego się pojawia. Mi się nigdy nie zdażyło, żeby płyta była wadliwa.

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi