Gry w klimacie lat 20-50tych

Witam! Jakie znacie gry w klimacie pierwszej połowy XX wieku?

Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Saboteur na przykład.
Znam sporo takich gier: Mafia, Mafia II, L.A Noire, oraz Ojciec Chrzestny II.
Obrazek
Saper na przykład.

Wcielasz się w role amerykańskiego sapera z dywizji Microsoftu i rozbrajasz niemieckie miny.

A tak na poważnie to zależy o jaki gatunek gier ci chodzi, oprócz mafijnych gier można ci polecić któregoś z FPSów (Też mamy pierwszą cześć XX wieku, a i klimaty tobie bliższe)(Brothers in Arms, Call of Duty czy inny z tego typu gier)

Sam polecam Brothers in Arms: Hell's Highway. Ta gra wciągnęła mnie tak jak żadna inna. Dosłownie nie mogłem się doczekać następnego dnia aby znów w nią zagrać, ale teraz i tak wole browara :P
Bioshock <3333

Lata 60. Wnętrza w stylu art-deco, muzyka, klimat - miazga.
Wg mnie najfajniejsze gry osadzone w tym przedziale czasowym to gry, których akcja dzieje się podczas II WŚ jak np. Velvet Assassin. Wcielamy się w piękną, aliancką agentkę, która cichaczem eliminuje niemców. Skradanka z elementami shootera - bardzo fajna i wciągająca.

Polecam również od siebie propozycję Mafa, czyli Saboteur. Tu z kolei mamy Irlandczyka, który w opanowanym przez niemców Paryżu na wszelkie możliwe sposoby stara się sabotować sprzęty, akcje oraz wszelkie ich działania na terenie francuskiej stolicy. Mieszanka strzelanki ze skradanką, podsypana kilkoma elementami sandboksowymi.

Obie pozycje gorąco polecam.
Ojciec chrzestny
Grand Theft Auto: Vice City
Driver 3
adamo308 napisał(a):
Grand Theft Auto: Vice City


VC i pierwsza połowa XX wieku? pffff...
Obrazek
a sory gta vc to lata 70-80
adamo308 napisał(a):
a sory gta vc to lata 70-80


Vice City - dokładnie 1986

A najlepsza z lat 20-50 to oczywiście Mafia :))
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron