Gry dekady

Pod linkiem umieszczonym niżej, możemy zagłosować na maksymalnie trzy najlepsze gry wydane w latach 2001-2010. Chyba nie muszę pisać, na jaką grę warto oddać głos? Muszę? Oczywiście na Mafię : TCOLH, to tytuł na który trzeba obowiązkowo kliknąć. Dwie pozostałe gry możecie wybrać sami :-P

http://grydekady.gry-online.pl/

Głosowanie trwa do 30 grudnia 2011, wyniki poznamy 6 stycznia 2012.

Zachęcam do głosowania, mam nadzieję, że dzięki naszej wielkiej społeczności, Mafia odniesie zwycięstwo.
muore il bandito, la mafia vive
Trudny wybór - ja zagłosowałem na Mafię, Hitmana Blood Money i CoD4.
Moje głosy:
1. Mafia TCOLH
2. Far Cry
3. Battlefield Bad Company 2

Dobrze by było jakby Mafia była w pierwszej piątce :)
Tak jak napisał Quatrox - bardzo trudny wybór, szkoda że tylko trzy gry.

Ja zagłosowałem na:

1. Mafia: The City of Lost Heaven
2. Max Payne
3. Age of Empires III
Ja zagłosowałem na:

Gothic'a
Mafię: The City of Lost Heaven
Risen
Obrazek
Ja zagłosowałem na:

Wiedźmin
Assassin's Creed
Mafia
Obrazek
Ja na:

-Batman Arkham Asylum
-Mafia
-Wiedźmin
Obrazek
Ja wybrałem:

-Battlefield Bad Company 2
-Mafia
-Portal
Obrazek
Moja trójca:

-Max Payne
-Mafia:The City of Lost Heaven
-Grand Theft Auto IV
-Mafia: The City of Lost Heaven
-Call of Duty
-Call of Duty 2

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja zagłosowałem na:
- Call of Duty 4 Modern Warfare
- Mafia 2
- S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla
Obrazek They never fight alone...
Sergio napisał(a):
Dobrze by było jakby Mafia była w pierwszej piątce :)


Jest bardzo dobrze, bo Mafia:TCoLH zajęła bardzo wysokie 4 miejsce w plebiscycie gry dekady!!!!!!
Ja głosowałem na Mafię, Vice City i Gothic 2: Noc Kruka.
Nie sądziłem, że Mafia zajmie tak wysoką pozycje, myślałem, że giera zginie pod natłokiem liczby głosów na nowsze tytuły dzieciarni, która przeważa na GOLu.
Obrazek
Głosowałem na Mafię, Half-Life 2 oraz Wiedźmina.

Wyniki mnie zaskoczyły. Mile i niemile zarazem. Mile dlatego, że Mafia zajęła bardzo wysoką czwartą pozycję. Naprawdę, jak na taki plebiscyt to mogło być zdecydowanie gorzej - bałem się, że gracze wybiorą jakieś nowe ścierwo, które do pięt Mafii nie dorasta.

Niemile zaskoczony byłem dlatego, że Half-Life zajął za niskie moim zdaniem 8. miejsce. Jest to moim zdaniem - i nie tylko moim - najlepszy FPS ever, który w wielu plebiscytach zajmował pierwsze miejsca. Szkoda, to lekkie niedocenienie ze strony graczy, chociaż patrząc optymistycznie miejsce w pierwszej dziesiątce jest ;-)
Ja stanąłem po stronie GTA: Vice City . Co tu dużo mówić no, dla mnie jest to najlepsza gra TPP jaki odsłona GTA. Vice City znalazło się zaraz po Mafii co oznacza że oba te tytuły są sobie prawie równe i zachowują świetny klimat gry .
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT