Grafika

Witam, mam problem z grafiką od paru tygodni obraz w grze cały czas mruga , znikają tekstury itp próbowałem odinstalować grę kilka kronie i nie przynosi to efektu na tym samym sprzęcie gre przechodziłem już nie raz na full detalch jeśli ktos wie czym tkwi problem porze bardzo o pomoc
Zanim utworzysz nowy temat w sprawie pomocy z grą w wersji na PC upewnij się, że do posta dołączyłeś swój login Steam. Jeśli go nie podasz, twój temat zostanie zamknięty i wyrzucony do śmietnika.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
bajodek11 napisał(a):
Witam, mam problem z grafiką od paru tygodni obraz w grze cały czas mruga , znikają tekstury itp próbowałem odinstalować grę kilka kronie i nie przynosi to efektu na tym samym sprzęcie gre przechodziłem już nie raz na full detalch jeśli ktos wie czym tkwi problem porze bardzo o pomoc
bajodek11 napisał(a):
Witam, mam problem z grafiką od paru tygodni obraz w grze cały czas mruga , znikają tekstury itp próbowałem odinstalować grę kilka kronie i nie przynosi to efektu na tym samym sprzęcie gre przechodziłem już nie raz na full detalch jeśli ktos wie czym tkwi problem porze bardzo o pomoc



Bardzo przepraszam moj login stem bajodek11
Czy to wyglada mniej wiecej tak? http://www.youtube.com/watch?v=N60Rm5ahAiI
Jestem Vito. Vito Scaletta.
Nie na obrazie pojawiają sie czarne dziury oraz znika większość tekstur słyszałem że jest to błąd najnowszych sterowników do radeona niestety nigdzie nie moge znlaesc starszych :cry:
cron