Gra w premierę?

Red Dead Redemption nie ma do tej pory w moim mieście ;)
Co do tematu, to dokładnie. Zależy od miasta i od tego, jakie są w nim sklepy.
Dzisiaj przykładowo chodziłem po 5 sklepach u mnie, bo chciałem kupić Mafię, bo moja płytka się zniszczyła.
Dupencja blada - nigdzie nie było :roll:
Przypominam, że wątek jest o dostępności gry w dniu premiery. Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiać na inny temat - zapraszam na shoutbox. Inaczej kolejne posty będą usunięte, a autorzy nagrodzeni ostrzeżeniem.
Nie bardzo wiedziałem w którym temacie napisać, ale doszedłem do wniosku że poniekąt będzie to akurat post o dostępności gry w dniu premiery ;p

otóż na chomikach (nie wiem czy mogę reklamować bezpośrednio strony więc napiszę tak, jedni się domyślą inni nie ;p) widziałem dzisiaj Mafie 2 do ściągnięcia przynajmniej od 2 różnych osób (może nawet te same wersje). Łącznie party zajmują gdzieś 7GB. Myślicie że to te wersje z Rosji? btw. ktoś w Rosji odblokował już Mafię 2?
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Piractwu mówimy NIE. A po za tym to już obraz płyty krąży już przynajmniej 2 dni po necie. Jakiś crack się już pojawił ale jest we wstępnej wersji i gry w całości nie uświadczysz. Co do Ruskich to ponoć złamali zabezpieczenie.
Nie mówię że musisz ściągać, albo że biorę się za ściąganie i będę napitalał przed wami ;] Napisałem tylko że już są ;p
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Piratów winno się bić i patrzeć czy żyją, Podobne te chamy już jakimś programem otworzyli całą grę i są tacy co już to przeszli. Teraz bawią się w psucie zabawy innym i spoilerują bez ostrzerzenia/

Nie rozumiem postepowania wydawców w Rosjii, dlaczego tam gra wyszła wcześniej. Przecież wiadomo było że znajdzie się i tak sposób by to odpalić przed premierą. Zresztą nie rozumiem całej polityki 2k. GTA IV było trzymane do końca, nikt nie miał prawa dotknąć gry przed premierą. A tu..klapa
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
cron