Gra W Której Wcielamy się w Szefa Mafii

Witam, poszukuję gry w której wcielimy się w szefa mafii i daje rozkazy ,,naszym chłopakom" tzn: możemy wysłać ich po jakiś towar albo żeby kogoś zabić
Jest taka gra ? Jeśli tak to bardzo proszę podajcie nazwę tej gry ;)
Ja bym polecił grę "Ojciec Chrzestny 2" ,wcielamy się tam w gościa który tworzy nową rodzinę mafijną. Akcja dzieje się gdzieś w latach 50 'tych.
Obrazek
Godfather II jest dobry ale sądzę, że nie spełni oczekiwań adkka. Nie ma szmuglerki itp. Zabójstwa na zlecenie okrojone tylko do opcji "zdejmij po cichu" jaką dajemy osiłkowi. Poza tym gra wygląda jak Eurobiznes
, słaba jest grafa i fizyka gry, a "nasze chłopaki" to skończone patałachy.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
"słaba jest grafa i fizyka gry, a "nasze chłopaki" to skończone patałachy."

Jeżeli coś takiego jest dla Ciebie ważne, to jakim cudem grasz w Mafię? :O
Obrazek
Dobra gra ten Ojciec Chrzestny II. Sam ja przeszedłem z kilka razy :-) . Fajnie jest, bo można wysyłać swoich podwładnych aby bronili twoje interesy :-) . No... może twórcy gry sknocili trochę fizykę jazdy samochodem, bo jeździ się dosyć dziwnie, ale ogólnie nie jest aż tak źle, dlatego polecałbym Ci najbardziej Ojca Chrzestnego II. :-)
Obrazek They never fight alone...
Godfather I też jest ciekawy. Niestety na rynku nie mamy gier tego typu. A może Hitman? Coś na zasadzie zabijania na zlecenie prawie jak Mafia:p Nie podałeś jaki okres lat wiec GTA IV też jest o Mafii.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
A może Hitman? Coś na zasadzie zabijania na zlecenie prawie jak Mafia:p


Tyle, że w tej grze wcielamy się w postać płatnego zabójcy a nie szefa mafii ;-)

Jedyną grą, która przychodzi mi do głowy jest GTA Vice City. W owej grze po przejściu wszystkich misji, ukończeniu zadań specjalnych, wyszukaniu wszystkich ukrytych przedmiotów, mamy możliwość werbowania ochroniarzy z naszej posiadłości. Niestety nie działa to na zasadzie wykonywania poleceń, wysyłania ich jak to określiłeś "po jakiś towar", itd. Będą po prostu nas ochraniać przed innymi gangami, podczas naszego poruszania się po mieście. Podobnie jest w GTA SA, ale jednak stawiam na VC, ponieważ jak temat wskazuje jesteśmy tam szefem mafii a nie gangsterem z ulicy.

Taka gra chyba nawet nie powstała. Szczerze mówiąc to chyba nawet nigdy nie powstanie, ponieważ tego typu gry mają założenie aby samemu wykonywać rozkazy, zadania itd. Czyli od zera do bohatera. Wydawanie poleceń botom stałoby się nudne i to w krótkim czasie, dlatego zwykle jest tak, że awansujemy na szefa pod koniec gry, a jak wiadomo powszechnie, koniec to koniec.
muore il bandito, la mafia vive