Gra roku 2010!

Myślę, że niewątpliwie już czas takich podsumowań. Wiem, że na różnych stronach zbliżają się takie rankingi, ale dlaczego by nie zrobić tego wśród użytkowników MafiaTown? ;-) Podajemy 10 najlepszych tytułów w 2010 roku, które uważamy za najlepsze.

Moja "10" 2010 roku:

1. Red Dead Redemption - FENOMEN!
2. Assassin's Creed Brotherhood - REWELACJA!
3. Mafia II - gra naprawdę dobra, co już podkreślałem, ale miała potencjał znacznie większy.
4. Heavy Rain - największe pozytywne zaskoczenie w tym roku.
5. FIFA 11
6. Battlefield: Bad Company 2
7. God of War III
8. Call of Duty: Black Ops
9. Need For Speed: Hot Pursuit.
10. F1 2010
Obrazek
Nie grałem w zbyt dużo nowości w minionym roku, więc nie jestem w stanie wymienić dziesięciu tytułów, ale wymienię te, które najbardziej zapadły mi w pamięć.
Zacznę od PSP- God of War Ghost of Sparta- ta seria chyb zawsze będzie dobra.
PC:
Assassin's Creed II- ta gra zabrała mi naprawdę wiele godzin, czekam na brotherhood
Mafia 2- mimo wszystko to jedna z lepszych gier, w jakie w tym roku grałem
Battlefield Bad Company 2- świetna gra i dobry polski dubbing
F1 2010- osobiście nie posiadam, jednak grałem dużo u znajomych- świetny symulator formuły pierwszej.
Podobnie jak Mordor nie miałem zbyt dużej okazji zagrać w zeszłoroczne tytuły. Jedynymi tytułami z 2010r. w jakie grałem to są:

Assasin's Creed II
Mafia II

Z tych dwóch tytułów chyba bardziej urzekła mnie druga część Mafii. W Assasina grało mi się równie przyjemnie, ale chyba raczej z sentymentu faworyzuje dzieło naszych południowych sąsiadów.
1 Mafia 2
2.Red Dead Redemption



a dodam ze 3 pozycja byloby GTA IV bo gralem w nią dopiero w 2010 ale zostala wydana kilka lat temu wiec nieliczy sie do rankingu :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
No cóż, według mnie to na pierwsze miejsce zasługuje Call of Duty: Black Ops. Fabuła przednia, wciagająca na wiele godzin, a MultiPlayer - Cudo! Gram w niego 4 miesiące i mi sie nie znudziło.
Drugie miejsce, Assassin's Creed II, świetna gra, grafika miodna, tylko fabuła lekko kuleje.
Trzecie miejsce to Battlefield 2: Bad Company. Grywalność boska, do tego dubbing i super fabuła!
Obrazek
Ja uważam że w tej kolejności to powinno być

1.Mafia II (Rewelacja, genialna po prostu) :))
2.Need For Speed Hot Pursuit pościgi wymiatają
3.Split Second VeloCity tylko trochę krótka :-/
4.Colin Mcrae Dirt 2 Fajne wyścigi szybkie i długie
i to wszystkie które grałem z tamtego roku
Obrazek
Moje typy, a raczej typ, to Mafia 2
Gra naprawdę ma klimat, wczułem się w fabułę, jakbym był głównym bohaterem. Poza tym, nie przeszedłem DLC (żadnego), więc myślę, że ta gra spełni moje oczekiwania jeszcze bardziej.
Obrazek
Moja lista najlepszych gier z 2010 jest taka:

1. Red Dead Redemption
2. Mass Effect 2
3. Need for Speed: Hot Pursuit
4. Heavy Rain
5. Alan Wake
6. Battlefield: Bad Company 2
7. Call of Duty: Black Ops.
8. Bioshock 2
9. Just Cause 2
10. Splinter Cell: Conviction.
Również jak niektórzy przedmówcy nie w dużo zeszłorocznych tytułów, ale postaram się jakoś ocenić.

1. Napoleon Total War
2. Mafia 2
3. R.U.S.E.
Bez wątpienia Mafia 2 :-)