Google

Robiłeś to w zwykłej wersji czy w Pro? O ile dobrze pamiętam, to kilka miesięcy temu nie było takich opcji jak np. chodzący ludzie czy też samochody...?
W zwykłej, a samochód to komponent który dodajesz. Reszta robiona przeze mnie. Ludki są statyczne, ale widziałem tam gdzieś opcje animacji więc kto wie.
Obrazek
A ja mam pytanko odnośnie tych map: a więc jak zrobić taką fotografowaną drogę? Że mamy zdjęcie a na nim strzałki i wybieramy gdzie chcemy iść. Jest na to jakiś gotowy program?
Obrazek
Obrazek
Są programy do tworzenia panoram np. pomieszczeń przy użyciu odpowiednich zdjęć. Poszukaj ;-)
Sęk w tym, że już szukałem i nie znalazłem niczego takiego. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co wpisać w Google żeby jakoś wpaść na trop takiego programu.
Obrazek
Obrazek
patricko napisał(a):
A ja mam pytanko odnośnie tych map: a więc jak zrobić taką fotografowaną drogę? Że mamy zdjęcie a na nim strzałki i wybieramy gdzie chcemy iść. Jest na to jakiś gotowy program?


Google maps, kiedyś było street view ale podobno już go nie ma. To jedyny program na którym są te "strzałki" i możesz przewijać obraz. Chyba sam nie zrobisz takiej drogi, ponieważ specjalni ludzie zajmują się tą robotą.
muore il bandito, la mafia vive
http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&q=program+do+panoram&lr=&btnG=Szukaj+w+Google ;-)
Hej, mam coś z Google. Zdaje się, ze będzie inaczej wyglądał. Normalnie odpaliłem sobie Googla a tu :shock: inaczej mi wygląda...
ObrazekObrazek

Niby ładniejsza oprawa graficzna, ale wygodniejszy jest "stary" Google.
Spotkaliście się z taką wersją Google? Bo ja jeszcze nie.
Obrazek
Google testuje nowy wygląd i nowe funkcjonalności (np. wirtualna klawiatura). Znając życie wejdzie niedługo na stałe.
Zapewne w polskim google ze sporym opóźnieniem.
Zawsze mamy opóźnienie względem angielskiej wersji głównie.
Choćby ten system podpowiadania haseł.

Obrazek
Obrazek
Google już na stałe wprowadziło nowy wygląd.
Podobno 21 V 2010 r. można było na http://www.google.pl pograć z okazji rocznicy Pac Man ' a właśnie w tą gierkę :)

Dam screena :

Przepraszam , że na iv.pl i na formacie JPEG przyciemniły się kolory :

Obrazek
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Nie 21, tylko 22 - czyli wczoraj ;-) Jednak można w nią grać jeszcze do teraz.
cron