Glowa psa

Witam wszystkich. Otoz dzisiaj grajac w mafie zdobylem glowe psa i nigdy nie wiedzialem co sie z tym robi.Robiac misje odkrylem pewna rzecz-o tym za chwile.Byla to misja omerta i tam kolo jakiegos budynku chodzil pies.(bierzemy jakies autko i stawiamy obok trasy zwierzecia, gdy bedzie juz blisko wysadzamy woz i glowa odczepia sie od tluwia psa-czasami zdarzy sie, ze ow pies nadal zyje, tzn bez glowy i nas gryzie xD). Podczas misji odkrylem ze gdy zalozymy glowe psa to przy walce wrecz bedziemy slyszec glosy poprzedzajacej broni. Niestety zjawisko to nie zadaje wiekszych obrazen.
jakby ktoś nie zrozumiał...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KVGpR137JLI&hl=pl[/youtube]
a czy to przypadkiem nie jest filmik Mnicha?
A Mnich nie grałby po Polsku?
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Blitzkrieg1410 napisał(a):
jakby ktoś nie zrozumiał...
a czy to przypadkiem nie jest filmik Mnicha?


Zgadza się to mój film...a wypisałem wszystko po angielsku aby ludzie z całego świata zrozumieli ;-)
muore il bandito, la mafia vive
pierwszy raz to widzę... ta głowa służy jako "rękawica" ? ^^
Obrazek
Gangster napisał(a):
pierwszy raz to widzę... ta głowa służy jako "rękawica" ? ^^


Dokładnie ;-)
muore il bandito, la mafia vive
oja ją miałem i ją przypiołem do ziemi i stał sie z tego pies i z nim walczyłem i z gliniarzami terz ale tylko we Free Ride
TomeA napisał(a):
oja ją miałem i ją przypiołem do ziemi i stał sie z tego pies i z nim walczyłem i z gliniarzami terz ale tylko we Free Ride


Jaja sobie robisz?

Po pierwsze w trybie FREERIDE nie ma żadnych psów.
Po drugie radzę sięgnąć po słownik języka polskiego oraz ortograficzny.
Po trzecie jak można przypiąć do ziemi głowe aby stał się z niej pies?

Niska inteligencja postu...
muore il bandito, la mafia vive
Tą głowę można zdobyć w trzech misjach.
Salieri Cię dorwie
W takim razie pochwal się, w jakich?
Chyba oczywiste , że w : " Omerta " , " Bon Appetit " i " Rutynowe Zadanie ".
Już bym zapomniał , przecież w misji " Śmierć Sztuki " taką jeszcze można urwać.Czyli mamy cztery misje.
Salieri Cię dorwie
Aha, no tak :) Rutynowe zadanie i śmierć sztuki wiedziałem, ale o dwóch następnych już nie. Sprawdzę to ;-)
Carl5Z a gdzie jest pies w Omercie?
Obrazek
A nie przypadkiem pod galerią, koło Małego Tony'ego?
Tak, a jeszcze dodam że w misji "Bon Appetit" nie można skorzystać z psiej głowy, gdyż nie ma tam niczego co mogłoby ją oderwać.
Obejrzyjcie mój film na YT zanim zaczniecie pisać bez sensu.
muore il bandito, la mafia vive