Tak się zastanawiałem, w sumie jest to pytanie, czy da się użyć głowy człowieka psa jako kastetu? Jak ogólnie wiadomo, gdy zabijemy normalnego psa za pomocą wybuchu to odpada mu głowa i można ją wykorzystać jako kastet. Zastanawiałem się, czy ta prawidłowość dotyczy też człowieka-psa. Niestety człowiek-pies jest zjawiskiem niezwykle rzadkim, więc nie miałem jak sprawdzić. Rekomenduję więc do innych użytkowników, że w razie jakby mieli okazję, to żeby sprawdzili.

Inna ciekawostka to samochód znikający. Znana również ciekawostka. Jak wiadomo samochód znika, a na końcu znika również Tommy. Nie wiem czy każdy wie, ale jest sposób na to aby znów się pojawił (Tommy). Wystarczy nacisnąć przycisk odpowiedzialny za zmianę widoku, domyślnie "C". Samochód też się pojawi i utraci swoje właściwości jeśli zapiszemy grę i wczytamy znów. Stanie się on wtedy zwykłym samochodem tej klasy.

Ostatnia sprawa to Caesar 8C 2300 Racing. Jak wiadomo da się go odblokować. Wystarczy we FRE zabrać go do baru Salieriego po wykonaniu misji z podmianą wyścigówek na ciężarówkach. Wiele osób twierdzi, że jest to błąd gry, że nie da się go odblokować. Ja uważam, to za działanie zamierzone przez twórców gry. Dlaczego? A dlatego, że innych wyścigówek po wykonaniu misji nie da się zdjąć z ciężarówek, nie da się do nich wsiąść. Wiem, że część osób jedzie do baru w czasie misji, po prostu nie przechodzą misji z obawy, że potem nie da się wsiąść do Ceasar'a. Ja zrobiłem to w taki sposób, że wsiadłem do niego już po wykonaniu misji i była to jedyna z 3 wyścigówek do której dało się wsiąść. Przypadek? Nie sądzę.