Gdzie znaleźć Urząd Miasta ?

Witam serdecznie. Dzisiaj czytając artykuły ze strony głównej MafiaTown natrafiłem na ciekawe zdanie w tekście o policji w Empire Bay. Oto ono: Wymachiwanie bronią na oczach stróżów prawa szybko może się dla nas skończyć odsiadką w więzieniu. Aby tego uniknąć, co jakiś czas należy odwiedzać urząd miasta, obdarowując elity miasta pokaźnymi sumami pieniędzy.
Mam pytanie: czy faktycznie można tak postępować, wejść do Urzędu i dać łapówkę władzom? I, jeśli tak, to gdzie znajduje się ten urząd?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)) Przeszukiwałem forum, ale nie natrafiłem na żaden post dotyczący tego przypadku, więc tworzę nowy temat z nadzieją, że znawcy tej gry mi pomogą :))
Interesujące, podłącze się do pytania - nie wiedziałem nic o tym ;-)
Napewno można przekazać te "pokaźną sumę" poprez wykonanie telefonu, ale o odwiedzaniu urzędu nie słyszałem... ciekawe, ciekawe 8-)
O telefonach wiem, ale bardzo mnie zaintrygowało to zdanie o urzędach :) Może zostało napisane trochę na wyrost, gdy jeszcze nie znano pełnej wersji gry? Nie jestem jakimś ekspertem od "Mafii", ale kilka razy grę przeszedłem wzdłuż i wszerz i nie spotkałem żadnego wejścia do urzędu...
Sam jestem ciekawy tej informacji, lecz do urzędu można wejść tylko i wyłącznie w misji Wróg Publiczny, a ten nie jest Urzędem miasta tylko czegoś innego (nie pamiętam :)) Aby dać łapówkę można jedynie w trakcie aresztowania, lub przez telefon.
Obrazek
A urząd to nie jest tam gdzie wito został skazany ? (urząd i sąd w jednym budynku np.)
Według mnie jest to napisane "poetycko" lub w przenośni. Można to samo powiedzieć o odsiadce w więzieniu. Czy ktoś odsiedział za machanie bronią czy strzelanie? Nie. ;-) Sam artykuł napisany jest na 5+.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Sora za odkop.
1.W rozdziale 3 Vito wkrada się do urzędu ds.regulacji cen.
2.Jak dajesz się złapać policji za pokazanie broni to pisze "Misja nieudana" czy coś w tym stylu.
3.Do urzędu da się wejść jedynie w FR.
a)To jest taki komisariat.Jak się tam wchodzi to automatycznie idziesz do więzienia.
cron