Gdzie znaleźć Lassitera V16 Appolyon i Bruno Speedster 851

Ja znalazłem bruno speedaster 851,lassiter V16 apolloyon,silver flether,bolt truck,lassiter V16 Roadster i to chyba wszystko.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Ja znalazłam kiedyś sama te autka :) tylko o tej ciężarówce nie wiedziałam :D
Obrazek
don_kuba napisał(a):
To jest Lassiter Phaeton, znajdziemy go tylko w nocy, gdzieś w Works Quarter.


A jednak mi zdarzyło się znaleźć Lassitera Phaetona w Works Quarter w dzień. Problem w tym, że od razu po rozpoczęciu trybu freeride go tam nie ma. Dokładnie nie wiem co trzeba zrobić, żeby się tam pojawił ale grałem na jednym trybie przez dłuższy czas. Zapisywałem grę wiele razy, kolekcjonowałem wszystkie te ukryte samochody a Phaetonka znalazłem na końcu tu:

Obrazek

Może jest tak, że on pojawia się tam po znalezieniu wszystkich ukrytych aut ale nie jestem co do tego pewien
Obrazek
Obrazek
to ja też go poszukam w dzień, bo dawno swój zaczęłam, i zdążyłam z 10 razy zapisać
Obrazek
Ja myślę, że nie tyle chodzi tu o ilość zapisań a np o to, że wcześniej trzeba znaleźć inne ukryte auta, lub może zabić iluś mafiozów czy coś, sam nie wiem. Robiłem wiele różnych rzeczy aż w końcu się tam pojawił

A tak poza tym mam pytanko: czy komuś też Trautenberg Model J znosi na lewo w czasie jazdy?
Obrazek
Obrazek
Mi znosi na lewo i trochę mnie to denerwuje.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Ja właśnie ze względu na to nie lubię tego samochodu, ale myślałem, że może to tylko u mnie coś jest nie tak
Obrazek
Obrazek
Dla mnie to i tak bez znaczenia
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
To wina złego ustawienia zawieszenia w pliku vehicles.bin, ja przekopiowałem je sobie z Bruno Speedster 851 (Auburn, jak ktoś używa prawdziwych nazw) a zostawiłem silnik, biegi i dźwięki z Trautenberga (Duesenberga). Jak będę jutro u siebie to wam prześlę jego setup.
A u mnie Lassiter V16 Appolyon stoi..
Ale Bruna nie widać :|
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Ja znalazłem tylko Lassitera V16 Appolyon ale o tym Bruno nie wiedziałem. :shock:
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)
U mnie nie znosi na lewo. Natomiast Lassiter phaeton jest ukryty w nocy w Works Quarter , tam gdzie podczas misji " Chwila relaksu " Paulie namawia do napadu na bank.
Salieri Cię dorwie
Jak ktoś wie, niech da mapę gdzie są wszystkie ukryte samochody. Z góry dziękuję.
drozdzu126p napisał(a):
Jak ktoś wie, niech da mapę gdzie są wszystkie ukryte samochody. Z góry dziękuję.

CZytałeś ten temat? Masz wszystko napisane co gdzie jest...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
wow dzięki z info ;-)