Gdzie prowadzi ta droga?

Mam pytanie gdzie prowadzi ta droga co jest w trybie swobodnej jazdy na wsi kiedy się jedzie tą czteropasmówką do końca to tam są zapory przez które nie da się przejechać a na mapie zamieszczonej wraz z grą droga jest prosto może twórcy gry mieli tam jeszcze dłuższą trasę zrobić
Prawdopodobnie jest to zamknięty wyjazd z Lost Haeven ;) Twórcy chcieli pokazać, że jest możliwość wyjechania z miasta, która dla gracza jest niedostępna ;p
Obrazek
może ta droga prowadzi do Kanady skąd przywożono w czasie prohibicji alkohol tam na pewno jest droga na starą farmę gdzie podczas misji wycieczka na wieś jechali bandziory Morello
Stara farma jest gdzie indziej. To jest po prostu droga wyjazdowa z Lost Haeven i tyle
Obrazek
Tak do farmy jest gdzie indziej i na farmę w swobodnej jeździe nie da się wjechać, próbowałem.
"Najlepszym wypowiedzianym słowem jest milczenie..."
tak moze farma jest dalej ale jest to skrzyżowanie które prowadzi droga do farmy ;) i szkoda ze nikt nie zrobil wjazdu na farme
Jesteś BOSS !
Sam sobie odpowiedziałeś pytając cytuje
może twórcy gry mieli tam jeszcze dłuższą trasę zrobić
I dlaczego zamieściłeś to w Pre-release ?
Nie ma to nic związania z wczesnymi wersjami gry.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
a gdzie jest ta droga to jest ta na torach czy gdzieś po za miastem :?: dajcie screena poproszę :->
Poza miastem. Należy cały czas jechać tą ''autostradą''. ;-)
to daj mi jakiś screen lub Filmik na YouTube czy trzeba jechać ciągle prosto??????
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Poza miastem. Należy cały czas jechać tą ''autostradą''. ;-)


ModernM napisał(a):
to daj mi jakiś screen lub Filmik na YouTube czy trzeba jechać ciągle prosto??????


Czytać nie umiesz?
muore il bandito, la mafia vive
ale on mi nawet screena nie dał tylko napis AUTOSTRADĄ więc proszę o screena lub filmik
Jedź główną, szeroką drogą (z żółtym pasem bodajże), nigdzie nie skręcaj. Dojedziesz w końcu do zamknięcia drogi - to jest właśnie to. Jeśli tak bardzo chcesz screena to pojedź tam i go sobie zrób.
JUŻ WIEM TO TUTAJ JECHAŁEM OD MOTELU CIĄGLE W PROST POD TUNEL I WPROST AŻ W KOŃCU

// Wyłącz CAPS LOCK - M.
Caps Lock off :)
Topic:
Fajsko teraz przydał by sie nam Cukier ze swoim programikiem bo on jest mistrzem skakania po dachach (mam na myśli DannyBoya).
PS:
Gz za wytrwałość :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
cron