Gdzie można znaleźć samochód Roller GL300

Siemanko.

Mam taki problem. Otóż posiadam Mafię II Special Extended Edition, co wiąże się z posiadaniem wszystkich DLC i za przeproszeniem ni cholery nie mogę znaleźć tego samochodu. Jest jakaś lokalizacja, misja poboczna w fabule czy też jakiś trick na zdobycie tego pojazdu? Bardzo proszę o pomoc.
Obrazek
Jeśli masz dodatek "Made Man" to ten Roller aka Mercedes-Benz powinien jeździć po mieście.
Obrazek
To nie jest oryginalny dodatek?
Obrazek
To jest oryginalny dodatek. Na pewno ZAINSTALOWAŁEŚ ten dodatek? - sprawdź.
Obrazek
Bobek napisał(a):
Jeśli masz dodatek "Made Man" to ten Roller aka Mercedes-Benz powinien jeździć po mieście.

Nieprawda. DLC dodają auta tylko do garażu, nie dodają ich do ruchu miejskiego.

PekTos, chcesz, to Ci przerobię jakieś auto na Rollera tak, że będzie jeździł po mieście. Nie potrzeba do tego żadnego dodatku.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Posiadam wszystkie dostępne na płycie, którą dostałem wraz z grą, a są to te. Made Man zdaje się nie ma na Steamie ani u mnie na płycie.

Edit:

Tak w ogóle to teraz dowiedziałem się że istnieje taki dodatek (obiło mi się to o uszy, ale nie przypuszczałem, że jest orygimalnym DLC). Tom, nie, dziękuję za chęci, ale nie chcę :-)
Obrazek
Bez podmiany raczej nie znajdziesz Rollera poza swoim garażem. Zainstaluj DLC Made Man, to wtedy będziesz mógł jeździć tym autem. Są tylko te 2 możliwości. Trzeciej nie ma.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tylko sęk w tym, że nie ma na platformie Steam tego DLC. No nic, trudno się mówi, temat uważam za zakończony, dziękuję za odpowiedzi. Do zamknięcia.
Obrazek
cron