Garry's mod10 - zabawa fizyką

Gmod10 to jak w teemacie - zabawa z fizyką. A dokładniej to "róbta co chceta". Samochód z pralki? Prosze bardzo. Wojna na melony? Domek z szafek biurowych? Robot na kołach, rakieta ze szkła, latający krążek z piły mechanicznej, pojazd na kołach z beczki, działko z rury wydechowej na kule do armaty - tak można wymieniać bez końca. Autor daje Ci narzędzia, a ty poprostu twórz.
Garry's mod to dodatek do HL:2, przez co wykorzystuje wszystkie przedmioty z owej gry. Stworzona przez Garrego Newmana. Fizyka jest tam bardzo ważnym elementem, czyli "wiedza" o niej + troche ang. i można spokojnie grać.
Mi najbardziej się podoba zabijanie NPC'ów - czyli poprostu graczy komputera. Oni nie są głupi, jakby się wydawało, chowają się po kątach, gdy brak amunicji poprostu biorą ją od zmarłego itp. Oczywiście mają zachowane wszystkie kości czyli gdy NPC leży podnosisz go, a on sie zgina jak człowiek. Znudziło Ci się? To ustawiaj NPC'ów w śmieszne pozycje i rób im śmieszne miny.
Bez narzędzi w tej grze poprostu nie zagrasz, a broń jest z zapasów HL:2. A to wszystko na ładnie wymyślonych mapach, chociaż na początku są tylko dwie ;P
Gra wykorzystuje silnik Source (tak jak HL2), przez co grafika wg. mnie jest cud, miód i orzeszki. Krew rozpryskana na ścianie, wybuchy, dość ładna, falująca woda. Ale co sie z tym wiąże - nie ruszy na bylejakim sprzęcie. A to wszystko na ładnie wymyślonych mapach, chociaż na początku są tylko dwie ;P
Gra na moim komputerze z dodatkami zajmuje ok.3gb, chyba nie tak dużo.

A zaniedługo krótki filmik przedstawiający (oczcywiście niee całą) grę.

Mam nadzieję, że się podoba.

Peace!
Obrazek
nono oglądam to na You tube i wydaje się fajne
Dla mnie jest fajne, ale nie wszyscy lubią tego typu gier.
O gustach się nie dyskutuje ;>
Może porobie jakieś screeny z gry.
Obrazek
Dasz link skąd można to pobrać, czy Ty to kupiłeś?

Następnym razem nie zaczynaj próśb od "ej". Mogą wywołać całkiem odwrotne działania... Kevin.
cron