Galeria zdjęć

Jako, że kształcę się na fotografa, to chciałbym abyście rzucili okiem na kilka moich zdjęć, w sumie to fotografia zaraz po filmotwórstwie to takie moje drugie zajęcie. Rzadko mi się zdarza wyjść np. do lasu czy na miasto bez aparatu. A więc prosiłbym o opinie osób, które w tym nie siedzą aż tak bardzo ;-)
Z góry wybaczcie słabą jakość, ale są to zdjęcia z Facebooka, następnym razem postaram się to trochę poprawić.

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Coś starszego, jeszcze z gorszego sprzętu:

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

W razie czego, mogę wrzucić więcej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Widziałem na Twoim fejsbuczku większość z nich, ale żadnego nie skomentowałem. Zdjątka są rzeczywiście piękne, ale więcej poeksperymentuj z ekspozycją, naświetleniem, kadrem... Im mniej sztampy, tym większy efekt WOW :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dzisiaj miałem chwilę wolną, w połączeniu z weną skonstruowałem prowizoryczne studio. Poukładałem kilka kompozycji. Co sądzicie? Może wypowie się ktoś jeszcze? :->

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazki z pięknym zielonym parkiem i czarno-białym cukrem są po prostu cudne i mistrzowsko wykonane. Reszta też jest bardzo dobra, jednak te dwa są szczególnie piękne. Gratuluje i życzę powodzenia w karierze!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Szczególnie podobają mi się zdjęcia w pierwszym poście. Fajnie prezentuje się ten lasek. Ta druga grupa zdjęć, które są bardziej takie artystyczne też mi się podoba. Zwłaszcza dziadek do orzechów.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
DMateo czy posiadasz jakieś zdjęcia ultra macro? :-)
Obrazek
Niestety nie dysponuję takim obiektywem, ale nawet mnie do macro za bardzo nie ciągnie, ale prędzej czy później pewnie zainwestuję i się trochę pobawię.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mój wujek powtarza, że ultra macro jest dla snobów, że już mniejszymi obiektywami da sięzrobić coś zajebistego.
Takiego na przykład jak Mateo zaprezentował nam w II poście. :-)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Założyłem specjalną stronę na Facebooku gdzie postaram się wrzucać po 3 zdjęcia dziennie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam https://www.facebook.com/CiemnieckiFoto
Jakby ktoś zechciał polecić znajomym to będę wdzięczny :)
A tak na marginesie zarzucę jeszcze kilkoma nowościami :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nocne zdjęcie jest super! Przypomina mi Mafię i misje w nocy. Jedno pytanie: wygładziłeś troszkę zimową drogę na ostatnim obrazku?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Dzięki. Też lubię tego typu klimaty na zdjęciach, ale niestety mało jest takich miejsc u mnie w Bydgoszczy, które jako taki mogą wzbudzać wyobrażenia Lost Heaven :-)
Ostatnie zdjęcie jest świeżo po spadnięciu śniegu, jeszcze nikt nie wydeptał ani nie wyjeździł, nic nie było wygładzone :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mi tam najbardziej podoba się zdjęcie nr. 2. Fajny klimacik. Taki trochę postapokaliptyczny. Za pierwszym razem myślełem, że fotografia jest zrobiona gdzieś w Czarnobylu.:-D Dobra robota, Mateo
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tak! Właśnie! To jest okreslenie, które miałem na końcu języka. Czarnobyl. Brudna wyjeżdżona droga pięknie uzupelnia się z zachmurzonym niebem. Jeszcze raz: mistrzowskie zdjęcia!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
cron