Freeride mod 2.2

Witajcie.
Od dłuższego czasu poszukiwałem freeride mod do mafii 2 z zapisem. I oto znalazłem. Oprócz zapisu mod daje nam dostęp do kilku budynków. m.in
-Rzeźni
-domu leo
-obserwatorium
-hotelu.
Więcej i link do ściągnięcia na stronie http://www.strategyinformer.com/pc/mafi ... 39235.html
A czy ten zapis powoduje zniknięcie drzew i paru tekstur?
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Dlaczego ten mod jest po rusku ? Nie ma polskiej wersji ?
Jak się podchodzi do obserwatorium, to rozpoczyna się ostatnia misja z gry :-P

EDIT: Zapisywanie nie działa, po śmierci Vita pokazuje się okienko informujące o nieudanym odczycie.
Mod dodaje również możliwość biegania po budynkach, używania w nich broni. Co do domu Leo jest to kit, bo ani w zimie ani w lecie nie udało mi się dostać choćby na podwórko, a próbowałem dwoma bramami.
Nie polecam tej modyfikacji z paru powodów:

-Prawdziwym autorem tej modyfikacji jest Costa, on tylko przerobił plik odpowiadający za tekst w grze i zgapił plik "content" od Spk64, aby FR był w menu głównym.

-Całość jest przetłumaczona na język rosyjski.

-Usunięto informacje dotyczące położenia "cheatów", co jest plusem, bo czasami informacja dotyczyła innego apartamentu. A minusem, dlatego iż po włączeniu trybu Free Ride w lewym górnym rogu ekranu wyświetla się ikona informacji z pustym tekstem. I nie wiadomo, gdzie je włączyć.

-Pałac Leo i rodziny Vinci możemy odwiedzić, tylko po wgraniu 3 plików z dodatku DLC Jimmy's Vendetta, których jakoś w tej paczce brakuje.

-Nie ma żadnego dostępu do hotelu.

-Na mapie znajdują się nie istotne lokalizacje, do których nie da się nawet wejść.

-Zapis gry czasami powoduje błędy, które wyłączają grę.

-Menu wybierania pogody jest nadal po angielsku, ale to nie jego wina, ponieważ treść ta zawarta jest w plikach binarnych (BIN), które po edytowaniu psują grę. Ale prawdziwy autor tego Free Ride'a potrafiłby to naprawić.

Plusem jest tylko to, że zgapił ten plik "content" i zrobił rozpoczynanie FR w menu głównym i nie trzeba wchodzić w historię.

Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie...