Free Ride - Ukryte samochody

Witam! Otóż w opcji Free Ride są ukryte samochody. Ja znalazłem kilka i je wam wymienię
-Silver Fletcher
-Lassiter Appylon (nie czepiać się nazw bo dawno nie grałem w Mafię ;])
-Lassiter Phanteon
-Lassiter Roadster
-Bolt Truck
-Bruno Speedster

i teraz mam takie pytanie. Czy są jeszcze jakieś? Np. Lassiter Fordor etc?
Jak by były to mógłby ktoś nakierować? Bo bardzo mi na tym zależy ;] Z góry dziekuję ^^
hm... był już taki temat...
Skoro był, to mógłbyś dać linka ?
Obrazek
k... nie mogę znaleźć, a dam był sobie Mafię odinstalować, że gdzieś tu takowy był... :-(
No sorry jak był ale ja go raczej nie zauważyłem :D Jak możecie to odpowiadajcie...
No i kolejne nurtujące mnie pytanie ;D co do wózków a mianowicie KOLORY
Np. Celesste cały czas jest biały. Po zdobyciu go w SM nie ma opcji zmiany koloru a jak wiadomo jest jeszcze brązowy którym nigdy nie jeździłem
Wiem że to pierdoła ale jest jakaś możliwość żeby odblokować kolor brązowy? Albo np. w Bruno Speedsterze (Zielony)
Etc etc ;]
DimashQ napisał(a):
Wiem że to pierdoła ale jest jakaś możliwość żeby odblokować kolor brązowy? Albo np. w Bruno Speedsterze (Zielony)
Etc etc ;]


podmieniasz nazwy plików z folderu "models", ale najpierw musisz te pliki zextraktować tym programem
a tu masz napisane, która nazwa pliku odpowiada za jaki pojazd oraz małe wyjaśnienie co do podmieniania kolorów
znalazłam wszystkie oprócz Phaetona :)
Obrazek
DimashQ napisał(a):
Wiem że to pierdoła ale jest jakaś możliwość żeby odblokować kolor brązowy? Albo np. w Bruno Speedsterze (Zielony)
Etc etc ;]

Sorry, że tak późno, ale ja mam program MafiaCon i jak w konsoli dam polecenie createcar mercedes500K01.i3d to wywala mi brązowego Merola. Ale biały jest ładniejszy. :mrgreen:
gdzie-znalezc-lassitera-v16-appolyon-i-bruno-speedster-851-t205.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
gdzie znalazłeś silver fletchera? :?: :?: :?: :?:
Silver Fletcher jest koło latarni. Chyba wiadomo gdzie ona jest ;)

//Edit: Nie ma za co ;)
Obrazek
dzieki wielkie
nigdy bym na to nie wpadl
a gdzie stoi lassiter v16 phaeton???
z góry zdięki
Cześć, Lassitera znajdziesz tylko w nocy. Zaznaczyłem Ci na mapie gdzie go znajdziesz.
Obrazek
Carozella stoi zawsze na stadionie w trybie Miasto - Dzien
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
cron