Free Extreme Ride

Witam was forumowicze . Poszukuje modu który dodaje więcej możliwości w trybie Extreme . Chodzi mi o takie możliwości jak np. Werbowanie gangsterów , komis samochodowy , zakupywanie broni czy też dużo skryptów.
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
http://mafia.scorpions.cz/clanek/mody-e ... mod-2-zima

Ciekawy mod. Dostępny w dwóch wersjach. Zwykłej i zimowej. Można kupować samochody w china town, zmieniać ciuchy w swoim domu i uczestniczyć w strzelaninie w Little Italy, po której możemy dostać Monster Truck'a. Co do wynajmu ludzi, to nie jestem pewien, czy takowy tam jest.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Co do tego moda instalowałem go kilka dni temu . Nie wiem jak zainstalować tego moda niby jest instaler instaluję mod włączam grę odpalam FER i ładuje się do połowy i Mafia się wyłącza a gdy włączam tryb swobodnej jazdy to lista samochodów jest nie kompletna :\
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Innego moda na Jazdę Ekstremalną chyba nie ma. Ale spróbujemy coś zaradzić, żeby to działało. Jaką masz wersję gry? Skoro lista aut jest niekompletna, to najprawdopodobniej zła wersja.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wersja 1.2 PL :-/
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Ilekroć widzę temat o problemie z modem, jest tam wersja 1.2. Wersja 1.2 to chyba najbardziej badziewny twór do tej wspaniałej gry. Jest niestabilna tak, że to istny cud, jak jakiś mod na niej działa. Zainstaluj sobie patch 1.0.
[Link podany przez DMateo w którymś temacie. Kopiuję go tutaj, myślę, że nie łamię prawa. :mrgreen: ]
Patch 1.0: http://www.mediafire.com/download/0nyka ... 0patch.exe
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Zgodzę się z tobą aczkolwiek dużo modów na niej działa ale to tylko tych mniejszych takich jak np. City Bars mod . Jak chciałem zainstalować Commision Moda to nie chciał pójść :\ Za chwilę pobiorę i zobaczę .
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
Na tym patchu powinien ci pójść każdy mod. Wersja 1.0 jest wręcz przystosowana do modów. Commision Mod też powinien śmigać.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wielkie dzięki stary ! :-) Działa bardzo dobrze :-)
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...