Free Extreme Ride Mod

Witam, zna ktoś może ten mod, ja gram, jedyne co udało mi się odkryć:

- Policja w Jeździe Ekstremalnej (Jeżdżą nawet Lassiterami V16 Police)

- Gangsterzy w Jeździe Ekstremalnej

- Dodane kilka pojazdów do JE (te z Swobodnej Jazdy)

- Dwóch gangsterów przed domem których możemy zabrać (skrypt od Salvatore {Zaczekaj, chodź)

- Możliwość naprawy ZA DARMO pojazdów w garażu w domu oraz na parkingu w Małych Włoszech

- Zmieniony parking w Małych Włoszech (ogrodzenie, wjazd)

- Możliwość kupienia pojazdów w Salonie Aut Używanych (Za kasę, auta których na ulicach nie ma)

- Mała misja związana z parkingiem w Małych Włoszech

- Możliwość przebierania się (Wszystkie skiny Toma)

- Możliwość brania broni z domu (Wszystkie, prócz głowy psa), bronie mają nawet po 500 naboi w magazynkach (dla mnie minus)

- Zapis gry przez F5

- Uleczanie się (Daje 300 hp'ka, dla mnie minus)

Jeżeli ktoś grał w tego moda i ma coś jeszcze do "odkrycia" czego ja nie znalazłem, proszę o opowiedzenie niżej.

Jeżeli ktoś chce link do moda to zapraszam na moje PW, niech w temacie napisze czy chce z zimą czy bez (Są dwie wersje, jedna jest + Snow Mod)
Czegoś tutaj nie rozumiem, raz, że nie jest to twój mod, jest on autorstwa Mafian2771989. Niedawno widziałem go przeglądając http://mafia.czech-games.net/download/mody/male-mody. Wymieniasz tutaj jego możliwości, a nie dasz ani żadnych screenów ani normalnego downloadu, tylko każesz pisać do siebie na PW co jest w takim przypadku rzeczą kuriozalną? Chyba, że się boisz, bo nie dostałeś pozwolenia od autora, który zabronił rozpowszechnianie bez jego zgody.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No tak, nie dostałem pozwolenia, jeżeli chodzi o SS'y to nie chciałem ich dawać, tylko pytam się czy ktoś znalazł jeszcze coś co ten modzik oferuje
To tym bardziej rozpowrzechnianie go przez pw jest większym świństwem. Podaj linka bezpośrednio do downloadu, który zamieścił autor.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Proszę http://mafia.scorpions.cz/clanek/mody-e ... mod-2-zima
Z tego co przeczytałem mod jest OK za chwilę przetestuję :)

Kolejny z rzędu odkop, ostrzeżenie +1 - niv

Nie mam pojęcia jak to odpalić instaluję to włączam mafiadataxtractor odpalam gierkę jazda ekstremalna dochodzi do połowy paska i się wyłącza gra :\

Jeszcze w dodatku post pod postem, i to jeszcze kilkanaście minut później. Ech... - M.
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
cron