Free Camera Mod

Siema, tak sobie myślę ostatnio podczas grania w Mafię 2, czy przypadkiem ta gra nie nadawałoby się to do tworzenia filmów, i przyznaje, że tak, byłoby to całkiem dobre, ale do tego potrzebowałbym czegoś na styl wolnej kamery, że przykładowo wciskam jakiś klawisz, i nagle mogę swobodnie latać, przy czym postacią cały czas mogę sterować, tylko z innego ujęcia kamery. Zacząłem szukać takiego moda, i jest. Jest, tylko problem pojawia się taki, że nie mogę znaleźć downloadu, albo jestem taki głupi, albo ślepy i tępy.
Film prezentujący moda na wolną kamerę:


Właśnie czegoś na ten styl bym potrzebował, mogę liczyć na Waszą pomoc? Byłbym niezmiernie wdzięczny, ja szukam już z godzinę, i nic poza tym filmem nie znalazłem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak sama nazwa filmu wskazuje, wygląda na to, że jest to tylko filmik z testowania owego modu, nagrany przez autora. Upewnia mnie w tym przekonaniu komentarz napisany przez autora pod filmem.
Użytkownik: download link?
Autor: No.

Wygląda na to, że do ściągnięcia ów mod nie jest jeszcze dostępny.
Już jakiś czas temu dogadałem się z twórcą, zapomniałem o tym temacie tutaj, i nie napisałem, że już wiem co i jak, że do zamknięcia. Okazało się, że to nie jest Jego modyfikacja, tylko połączenie dwóch innych, jedną na pierwszoosobowy widok, drugiej na zniknięcie radaru i huda. Ot cały patent :P Co do komentarza z prośbą na link do pobrania, to było to już później co byłem na etapie negocjacji z nim i dopiero teraz zauważyłem.
Jak już prędzej pisałem temat do zamknięcia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron