Fraps - brak nagrywania dźwięku

Witam. Jakiś miesiąc temu zrobiłem reinstall mojego systemu (powodów nie podam, i tak nie ma potrzeby) i musiałem ponownie zainstalować Frapsa. Zainstalowałem sobie wersję 3.0.3, ale niestety nie nagrywa dźwięków mimo zaznaczonej opcji "Record Sound". Sterowniki do mojej karty graficznej to Realtek HD Audio Output. Proszę o pomoc.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Chodzi Ci o nagrywanie dźwięku z komputera, czy z mikrofonu?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Z komputera
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Spróbuj przy dokładnie takich samych ustawieniach jak na tym screenie, jeśli to nie pomoże, najprawdopodobniej to coś z miksem stereo.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No fajnie, tylko że ja mam Win XP i to u mnie nieco inaczej wygląda.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Daj screena, jak to wygląda u Ciebie, opcje mimo wszystko powinny być takie same, jak na 7.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wygląda to tak:

Obrazek
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Zaznacz opcję Use Windows input. U mnie tak było jak kiedyś coś nagrywałem :d
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Dokładnie, to ta opcja odpowiada, za nagrywanie dźwięków z systemu. Na Twoim screenie było zaznaczone, żeby nagrywało z mikrofonu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
To nie działa. W dodatku w nagranych filmikach pojawiają się często kolorowe pasma (np. czerwono-zielone).
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Jeśli problem jest też z grafiką, zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, a w sprawie dźwięku problem może naprawić włączenie miks stereo, tutaj masz poradnik, jak to zrobić:

Jeśli to nie pomoże, to niestety moje pomysły wysiadają :-/
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
OK, z dźwiękiem wszystko gra.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Niestety, problem z grafiką się nadal powtarza mimo zainstalowania najnowszych sterowników. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 8600 GT.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Niestety na to zbyt nie wiem co poradzić, mój znajomy miał podobny problem z innym programem, jak go testował.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Może zmiana wartości FPSów w ustawieniach Frapsa? Możesz jeszcze poeksperymentować z opcją half i full size.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron