Forumowe Autobusy

Przerobiłem ostatnio teksturę modelu do vbusa autorstwa neutrala na reklamówkę MT.
Wg mnie przydało by się kilka poprawek ale sami oceńcie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS: Przepraszam za kiepską jakość ale mój komputer to szrot :-F
Bardzo ładny autokar i z przerobionym reklam tekstur, ale wszystko jest ok - z nim nic nie trzeba poprawiać tych tekstur. ;-) A gdzie w grze autokar wgrałeś lub go skonwertowałeś do innej gry?
Był tu jeden podpis, ale komornik zabrał. :->
Obrazek
Prezentuje się świetnie - dobra robota ;-) Mógłbyś go gdzieś "wrzucić"?
wstrzymaj się jeszcze z projektem... Ponieważ będzie na stronie nowe logo z tego co pisał Maf. A widzę że na autobusie masz to obecne...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
W tym modelu sam przerobiłem tylko teksturę, model wykonał Neutral prawdopodobnie do Mafii 1 a na program Virtual Bus przekonwertował chyba Śliwek...

Narazie to jeszcze taka pokazówka "na brudno". Screeny dałem tylko po to żeby pokazać pomysł.
Rozważam zrobienie go na innym modelu bo do tego nie wiem czy autor nie zastrzegł sobie tworzenia tekstur.
Loga pierwsze lepsze z Google Grafika dałem ale w fazie końcowej będą te aktualne ;-)
Oczywiście jak skończę to wrzucę na jakiś hosting.

http://forum.virtualbus.info/index.php? - link do strony z której można pobrać wiele modeli i sam program.

Edit: W międzyczasie zmieniłem nazwę tematu ze względu na to że planuję coś więcej niż Ikarusy 260 ;-)

2Edit: Piszcie propozycje dot. kolorystyki pojazdów.

--- POSTY POŁĄCZONE ---

Złapałem się dzisiaj za Solarisa Urbino 12 III autorstwa Gocka z zezwoleniem na przerabianie tekstur.
Na razie zmieniłem tylko tapicerkę, kolor rurek wewnątrz pojazdu i lakier. Czekam z dodaniem reklam na publikację nowego loga. W tej chwili model wygląda tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS:
Proszę o propozycje dotyczące okładziny wnętrza pojazdu:

Obrazek

Tekstury szarej i żółtej wykładziny są w oddzielnych plikach.

Posty połączyłem, proponuję zajrzeć do regulaminu. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne - M.
cron