FIFA 11 reprezentacje

Pochwalony.
Mam pytanie do tutejszych "specjalistów". Pytanie jest następujące: czy w FIFA 11 możemy grać w pucharach międzynarodowych lub samej Europy reprezentacjami poszczególnych frakcji? Chodzi mi o puchary jakie występują w PES'ach.

Chciałem kupić FIFA 11, ale nie jestem fanem klubów i zależy mi na reprezentacjach. Osobiście wolę serię PES ale wydawca zawalił i ciężko ją dostać, a FIFA 11 mocno chwalą internauci. (tylko bez kłótni co jest lepsze; FIFA czy PES, bo to nie ten temat)

Tak, wiem że można sobie zrobić samemu puchar reprezentacji, ale pytanie tyczy się tych już "wbudowanych"

Grałem w FIFA 09 na PSP, a wiadomo że na PSP gry są okrojone a na dodatek moja FIFA jest z 2008.

Pozdrawiam :-)
Obrazek
W FIFIE nie ma Ligi Mistrzów ani Ligi Europy, nie ma Mistrzostw Świata, ani nic w tym stylu. Niestety ;D. Także jak chcesz sobie pograć reprezentacjami to raczej PES jest lepszy. Po prostu trzeba szukać i nie poddawać się ;D
9.08.11, Ergo Arena, Sopot - Ozzy Osbourne
10.08.11, Spodek, Katowice - Judas Priest - Metal Hammer Festival
...dlatego nie lubię FIFY, mają licencje i tylko tym się chwalą.

Nigdy nie lubiłem EA, Medal of Honor to też podobno klapa. Premiera za 2 dni, a w Carrefurze można ją kupić od 2 dni :D
Obrazek