FIAT 125

Ostatnio zaczął mi się podobać ten właśnie samochodzik więc trafiłeś idealnie w mój gust. Najbardziej podoba mi się fabryczna wersja fiata odnowiona na cycuś, bez żadnego tuningu, naklejek itp.

Obrazek
Coś pięknego po prostu. Wuj kiedyś miał, do dziś pamiętam zapach z środka.
Kanciaste pudło, ale urokliwe. :-)
Obrazek
Fabryczna ale tylko z lat 76-80 :P łatwo je rozpoznać po tym że nie mają kierunków od poloneza na błotnikach :P Ten co pokazałeś to jakiś ... 86-90 :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Grisha napisał(a):
Obrazek


Piękny.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Scaletti napisał(a):
Fabryczna ale tylko z lat 76-80 :P łatwo je rozpoznać po tym że nie mają kierunków od poloneza na błotnikach :P Ten co pokazałeś to jakiś ... 86-90 :P


W roczniki się nie zagłębiałem, dla mnie w ogóle kwintesencją tego samochodu jest bryła, lakier na połysk i te felgi które same w sobie są piękne i nadają autu klimatyczny charakter.
Obrazek
Grisha napisał(a):
Scaletti napisał(a):
Fabryczna ale tylko z lat 76-80 :P łatwo je rozpoznać po tym że nie mają kierunków od poloneza na błotnikach :P Ten co pokazałeś to jakiś ... 86-90 :P


W roczniki się nie zagłębiałem, dla mnie w ogóle kwintesencją tego samochodu jest bryła, lakier na połysk i te felgi które same w sobie są piękne i nadają autu klimatyczny charakter.


Zgadzam się, felgi najlepsze ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
najlepsze są chromowane dekle :P:P Obrazek
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
ja sam mam zamiar kupic w tym roku takiego fiata, tylko ze z roku 70-71 :

Obrazek
pierwsze fiaty najlepsze ale bałbym się tej skrzyni w kierownicy :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A w Cordzie 810 i 812 też jest przy kierownicy i nikomu to nie przeszkadzało. Poza tym biegi przy kierze to nie problem.
Jak jeździsz samochodem z normalną skrzynią i wsiądziesz do takiego to możesz się pogubić i będzie ci niewygodnie.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Biegi wchodzą tak samo. Trzeba tylko spojrzeć jakby od strony pasażera ;-)
heh .. :P Ale na szczęście wychodziły też z skrzynią w podłodze .. :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
cron