Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Eloszka!

Witam wszystkich. Za cholerę nie pamiętam, czy już zakładałem tu temat, czy nie. Jeśli tak to dawno, jeśli nie to tym lepiej.

No cóż tam powiedzieć. witam wszystkich jeszcze raz, reaktywuję się z lekka po zaniedbaniu obecności na forum :D MafiaTown towarzysze już od samych początków, pamiętam jak strona 'raczkowała'. Na forum rejestrację odbyłem szmat czasu później. Chciałem zaproponować wtedy współpracę ale jakoś tak wyszło, że albo miejsc nie było, albo ja coś czasu nie miałem. Nieważne, w każdym razie jestem wiernym widzem strony, wchodzę na nią kilka razy na dzień no i łyso by mi było się nie przedstawić i troszku 'naburdelić' na forum :D Tak więc witam wszystkich serdecznie, albo pierwszy albo ponowny raz!
lol
Yooo!
Się masz.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Witaj
muore il bandito, la mafia vive
Witaj.
Lubie charakterystycznych użytkowników, avatar już masz, teraz tylko postów Ci brakuje (jakość stawiamy ponad ilośc) :-)
Obrazek
hejka! ;-)
Powitać ;-)
Siemka!
Obrazek
Dzięki wszystkim za jakże ciepłe przyjęcie ;-)
lol