Ekwipunek

Mam małą propozycje :-D Aby zamiast znaczków marek w ekwipunku móc wykupować samochody, bronie itp. które znajdowały się w Mafii ;-) Mam nadzieje że mój pomysł się spodoba.
Sprawa wygląda tak, że jeżeli chciałbyś aby coś znalazło się w sklepie możesz, to zrobić i wysłać do admina, jeżeli propozycja będzie dobra, to trafi do sklepu.
Zachęcam do tworzenia ekwipunku, bo sklep świeci pustkami jak za czasów PRLu. :mrgreen:
Obrazek
No ja mogę powycinać kilka broni ładnie (chyba :-D ). Może wyśle do admina.
Obrazek
Baaaczność! Mają być przezroczyste i rozmiaru podobnego do tych w sklepie. Spocznij!
Dobra już Mafioso je ma. Jak coś nadal do usług :-D
Obrazek
Jak zrobiłeś te bronie? Chodzi mi o przezroczystość i ich położenie względem obrazka?
Ja to wszystko robiłem w Gimpie. Usunąłem tło i zapisałem w formacie .png. A położenie to tuż przy ramkach, żeby mniej zajmowały (jak o to Ci chodziło). Co ja mam, tutka zrobić? Haha :-D Jak coś to zawsze mogę coś powycinać dal kogoś.
Obrazek
Najpierw te bronie ułożyłeś na podłodze w grze Mafia czy jak?
Nie, u Żółtego Pete'a. A zaraz może powycinam resztę. Mafioso mówił, że one nie mają być duże.Więc nie wiem czy się zgodzi żeby były takie:
Obrazek bo inaczej nic nie będzie widać.
Obrazek
Czyli robiłeś screeny w sklepie u Żółtego Pete'a :D

Później użyłeś jakiego programu do ich wycinania itd.?
No a ja se zafundowałem ''bejzbola'' :mrgreen: :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Też sobie zainwestowałem w kij ;D
A ja sobie zafundowałem dzisiaj paczkę miętowych Tic Tac'ów...

Extreme w idei tego tematu miał to, aby w ekwipunku była broń itp., a nie miał na myśli żadnych przechwałek. Wszyscy widzimy co kupiliście. Chcecie, to załóżcie sobie temat do chwalenia się swoimi "zabawkami" :)
A może powinniście sprzedawać znaczki (czym mniej egzemplarzy, tym niższa cena), np. z Donem Sallieri, z wizerunkami broni, samochodów, itp. Wartość znaczków procentuje i można je między sobą wymieniać i odsprzedawać. Kto zbierze całą kolekcje, ten ma nagrodę pieniężną. Ja tego nie wykonam, bo kompletnie nie mam w to wprawy i odpowiednich programów. :oops:
Hmm, z tymi wizerunkami byłoby nawet dobre ;) Można by sprzedawać nawet tabliczki z napisami "Don", "Capo", "Conseligere" itp ;) Extreme - Twój post leci do kosza, nawet nie pytaj czemu...
cron