[Modyfikowanie] Edytory

Ciekaw jestem jakie znacie Edytory do mafii... ja znam tylko Capone i Zmodeler. Ciekaw jestem czy jest jakiś program który umożliwia wstawianie samochodów nie tyle do gry, co do poszczególnych trybów, jak jazda swobodna/ekstremalna. Czy jest sposób aby wstawic jakiś prototyp np, przed bar Sallariego w jeździe swobodnej (nie chodzi mi tu o odpalnie gry i dojechanie tam)?
Ja znam Car Value Editor (nie wiem, czy dobrze napisałem), którym można zmieniać parametry samochodów :)
Jest jeszcze coś podobnego do broni, a ostatnio szperałem troche w internecie i znalazłem coś takiego jak DONCity Mafia Editor v.1.2.2, niestety ktoś tylko wspominał na jakimś forum że coś takiego jest, i nie moge tego nigdzie znaleść, wie ktoś z Was co to za edytor i gdzie go znaleść?
http://pierrejeux.free.fr/mlogiciels.htm <=== Tu masz różne edytory i jest też ten DONCity :)
No właśnie na tej stronie go znalazłem, tylko jak próbuje go ściągnąć to pojawia mi się "404 not found" :(
A nasz download to co? ;-)
Nasz download ma przydatne programy, ale jednak zaintrygował mnie ten DONCity i chciałbym wiedzieć co to jest.